Aktualności

19-07-2017 

Lista startowa EKO-DIR FIM Speedway U21 World Championship

Pierwsza runda EKO-DIR FIM Speedway U-21 World Championship odbędzie się w Poznaniu już 23 lipca. Początek zawodów o godz. 17:00. Wejściówki wciąż są w sprzedaży. Można je zakupić m.in. za pośrednictwem serwisu: bilety.pszpoznan.com.pl

 

 

(więcej…)

Bartosz Smektała - Żużlowiec w trakcie biegu
13-07-2017 

Poznań pierwszym gospodarzem żużlowego finału

Droga do tegorocznego cyklu Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów prowadziła przez trzy rundy eliminacyjne, które dobyły się w Pardubicach, Eskilstunie oraz Terenzano. Awans do turniejów głównych wywalczyło dwunastu zawodników, po czterech z każdej z nich. Z kolei trzech innych jeźdźców otrzymało stałe dzikie karty na występy w finałach. (więcej…)

Malta1
7-07-2017 

Nowe atrakcje na kąpielisku Malta

W czwartek odbył się odbiór techniczny nowych atrakcji na kąpielisku Malta. Od teraz mieszkańcy mogą korzystać z plażowych boisk do siatkówki i piłki nożnej, a także strefy do uprawiania street workoutu. (więcej…)

Miniatura Hydrofor Kultury
6-07-2017 

Artystyczny lipiec nad poznańskimi jeziorami

HYDROFOR KULTURY to projekt zakładający organizację różnorodnych działań kulturalnych dla mieszkańców osiedli: Kiekrz, Krzyżowniki-Smochowice, Strzeszyn, Podolany. Jego celem jest stworzenie przyjaznej przestrzeni artystycznej, w ramach której odbywać się będą działania muzyczne, fotograficzne i animacyjne, projekcje plenerowego kina letniego, warsztaty dla dzieci.

(więcej…)

Warta Cup. B. Guziałek 4
3-07-2017 

Wielkopolanki zwyciężyły na zakończenie cyklu Warta Cup 2017

Reprezentujące Wielkopolskę Gabriela Puławska i Kamila Płaczek zwyciężyły w rozegranym w niedzielę żeńskim turnieju siatkówki plażowej na terenie Ośrodka Przywodnego Rataje. W pokonanym polu pozostawiły 22 zespoły z całej Polski, między innymi ze Śląska, Pomorza czy Łodzi. Zawody kończyły cykl turniejów Warta Cup 2017, organizowanych przez Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji.

(więcej…)

Wszystkie banery
karta pro-rodzina Ofeta dla seniora Poznańska Karta Turystyczna
Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji
ul. Chwiałkowskiego 34
61-553 Poznań
tel. +48 61 835 79 00
fax. +48 61 833 46 51
ikona, link facebook
Menu
Menu strony
Menu strony