A
A
A
wersja kontrastowa
Aktualności
Plakat DNI TALENTU APO
29-05-2017 

Akademia Młodych Talentów

Organizatorem wydarzenia nie są Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji, ale zawsze wspieramy inicjatywy dla młodych sportowców. Akademia Młodych Orłów to program Polskiego Związku Piłki Nożnej, wspierany przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej i Miasto Poznań. Ma na celu popularyzację piłki nożnej, zwiększenie liczby trenujących oraz doszkalanie już trenujących a wszystko zgodne z duchem sportu i ogólnoeuropejską inicjatywą GRASSROOTS. Szukamy talentów piłkarskich! (więcej…)

Zawody BMX Pozna fot POSiR 16
29-05-2017 

Na Placu Wolności latali na BMX-ach

Ledwie opadły emocje po wczorajszych Siłowych Mistrzostwach Polski Street Workout, a na Placu Wolności znów pojawiły się tłumy kibiców, dopingujących najlepszym raiderom wykonującym ewolucje na BMX-ach. Po 16 latach zawody na rampie powróciły w to miejsce za sprawą organizowanego przez Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji Pucharu Polski BMX Mini Ramp. (więcej…)

Zdjęcie zawody street workout Fot. Bernard Kukowski 5
29-05-2017 

Niesamowite emocje podczas Siłowych Mistrzostw Polski Street Workout!

Ponad 100 zawodników i zawodniczek z całej Polski, 11 godzin rywalizacji, 5 konkurencji, 8 emocjonujących dogrywek, 7 Mistrzów Polski i 8 medali dla zawodników z Wielkopolski. Tak w skrócie wyglądały organizowane przez Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji Siłowe Mistrzostwa Polski Street Workout, które odbyły się dziś na Placu Wolności w ramach Lotto Plaża Wolności. (więcej…)

Lotto Plaża Wolności, fot. organizator 3
26-05-2017 

Jutro rozpoczyna się Lotto Plaża Wolności Poznań 2017

Lotto Plaża Wolności Poznań 2017to nie tylko siatkówka plażowa. W programie wydarzeń znalazły się także piłka ręczna plażowa, warsztaty edukacyjne i artystyczne dla dzieci, Puchar Polski w jeździe na BMX i Mistrzostwa Polski w street workoucie. Te ostatnie zainaugurują cały projekt w sobotę rano.

(więcej…)

miniatura
25-05-2017 

Na Chwiałce odbędą się zawody triathlonowe dla dzieci!

23 czerwca na pływalni letniej odbędzie się Junior Poznań Triathlon, jako impreza towarzyszącą Challenge Poznań. Cały obiekt i częściowo okalający go Park im. Jana Pawła II będzie w pełni udostępniony dla najmłodszych zawodników.
(więcej…)

Wszystkie banery
pro-rodzina nordic Logo_2015_World_Rowing
Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji
ul. Chwiałkowskiego 34
61-553 Poznań
tel. +48 61 835 79 00
fax. +48 61 833 46 51
Menu