Malta bowling boisko piłka nożna chwiałka2 kite chwiałka1 malta2 Stadion nocą (fot. Adam Ciereszko) posir1 posir2 kasprowicza malta3

Oferta dla seniorów

Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji przygotowały specjalną ofertę dla Seniorów. Poniżej szczegóły oferowane przez oddziały POSiR:

Lodowisko Chwiałka im. Witalisa Ludwiczaka. Zobacz obiekt

Każdego Seniora obowiązuje ceny biletów ulgowych zgodnie z obowiązującym cennikiem lodowiska.

Basen Chwiałka

Każdego Seniora (emeryt, rencista) obowiązują ceny biletów ulgowych zgodnie z obowiązującym cennikiem basenu. Dodatkowo kluby seniorów korzystają z preferencyjnych cen wynajmu basenu 30 zł/45 min/tor do godz. 12.00.

Basen Rataje

Każdego seniora (emeryt, rencista) obowiązują ceny biletów ulgowych zgodnie z obowiązującym cennikiem. Dodatkowo seniorzy posiadający Poznańską Złotą Kartę Seniora w weekend po godzinie 19:00 zapłacą 7 zł / godz. i 11 zł / 2 godz. Zapraszamy wszystkich aktywnych seniorów do zakupu karnetu ulgowego w cenie 80 zł / 10 wejść.

Lodowisko Malta. Zobacz obiekt

Lodowisko Malta we współpracy z Centrum Inicjatyw Senioralnych wprowadziło specjalną ofertę – we wszystkie poniedziałki bilet dla seniora kosztuje 5 zł/godz.
W pozostałe dni seniorzy korzystają z biletu ulgowego wg cennika.

Bulla Parku na Malcie. Zobacz obiekt

Akcja Senior 50+
Zapraszamy wszystkie aktywne osoby 50+. Twój wiek, jest Twoim atutem, w każdy wtorek i czwartek możesz wraz z przyjaciółmi miło spędzić czas na Malcie, a przy okazji zagrać w Boule na profesjonalnych bulodromach za darmo*
*darmowa pierwsza godzina gry.

Oddział Rataje. Zobacz obiekt

Rabat 25% na rezerwację od poniedziałku do piątku do godziny 16.00 dla posiadaczy Karty Seniora.

Siłownia w Parku Kasprowicza

Poznańscy seniorzy mogą również korzystać z siłowni na świeżym powietrzu zlokalizowanej w Parku Kasprowicza w pobliżu hali Arena.

Kompleks urządzeń postawiony przez Zarząd Zieleni Miejskiej w Poznaniu przy wsparciu Rady Osiedla Łazarz oferuje 12 różnych przyrządów do ćwiczeń wszystkich partii ciała. Miłośnicy aktywnego wypoczynku mogą w tym miejscu wzmocnić mięśnie rąk, nóg, grzbietu, brzucha oraz popracować nad ogólną poprawą kondycji.
Każde urządzenie wyposażone jest w szczegółową instrukcję obsługi wyjaśniającą w łatwy i przystępny sposób zasadę ćwiczeń na danym przyrządzie. Na terenie siłowni znajdują się również ławeczki parkowe pozwalające spokojnie wypocząć pomiędzy kolejnymi ćwiczeniami.

Wszystkie banery
partner karty dużej rodziny Ofeta dla seniora Grafika, Poznańska Karta Turystyczna Poznańska Złota Karta
Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji
ul. Jana Spychalskiego 34
61-553 Poznań
tel. +48 61 835 79 00
fax. +48 61 833 46 51
ikona, link facebook
yt
Menu
Menu strony
Menu strony