Oferta dla seniorów

Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji przygotowały specjalną ofertę dla Seniorów. Poniżej szczegóły oferowane przez oddziały POSiR:

Lodowisko Chwiałka im. Witalisa Ludwiczaka. Zobacz obiekt

Każdego Seniora obowiązuje ceny biletów ulgowych zgodnie z obowiązującym cennikiem lodowiska.

Basen Chwiałka

Każdego Seniora (emeryt, rencista) obowiązują ceny biletów ulgowych zgodnie z obowiązującym cennikiem basenu. Dodatkowo kluby seniorów korzystają z preferencyjnych cen wynajmu basenu 30 zł/45 min/tor do godz. 12.00.

Lodowisko Malta. Zobacz obiekt

Lodowisko Malta we współpracy z Centrum Inicjatyw Senioralnych wprowadziło specjalną ofertę – we wszystkie poniedziałki bilet dla seniora kosztuje 4 zł/godz.
W pozostałe dni seniorzy korzystają z biletu ulgowego wg cennika.

Bulla Parku na Malcie. Zobacz obiekt

Akcja Senior 50+
Zapraszamy wszystkie aktywne osoby 50+. Twój wiek, jest Twoim atutem, w każdy wtorek i czwartek możesz wraz z przyjaciółmi miło spędzić czas na Malcie, a przy okazji zagrać w Boule na profesjonalnych bulodromach za darmo*
*darmowa pierwsza godzina gry.

Ośrodek Przywodny Rataje. Zobacz obiekt

1) Zajęcia w poniedziałki o godz. 10:00 – Szkoła Zdrowego Kręgosłupa
2) Zajęcia w środy o godz. 10:00 – Gimnastyka Zdrowotna
3) Zajęcia Nordic Walking (planujemy od marca/kwietnia)
4) zajęcia w soboty o godz. 11:15 Zumba Gold (Zumba dla Seniorów)

wstęp na zajęcia: jednorazowe wejście 8zł, karnet na 4 wejścia 30zł, karnet na 8 wejść 50 zł. Zajęcia prowadzi instruktor-fizjoterapeuta i są dostosowane do możliwości osób starszych.

Seniorzy na basenie mają prawo do wszystkich ulgowych wejść na basen (jednorazowe i karnety).

Siłownia w Parku Kasprowicza

Poznańscy seniorzy mogą również korzystać z siłowni na świeżym powietrzu zlokalizowanej w Parku Kasprowicza w pobliżu hali Arena.

Kompleks urządzeń postawiony przez Zarząd Zieleni Miejskiej w Poznaniu przy wsparciu Rady Osiedla Łazarz oferuje 12 różnych przyrządów do ćwiczeń wszystkich partii ciała. Miłośnicy aktywnego wypoczynku mogą w tym miejscu wzmocnić mięśnie rąk, nóg, grzbietu, brzucha oraz popracować nad ogólną poprawą kondycji.
Każde urządzenie wyposażone jest w szczegółową instrukcję obsługi wyjaśniającą w łatwy i przystępny sposób zasadę ćwiczeń na danym przyrządzie. Na terenie siłowni znajdują się również ławeczki parkowe pozwalające spokojnie wypocząć pomiędzy kolejnymi ćwiczeniami.

Wszystkie banery
karta pro-rodzina Ofeta dla seniora Poznańska Karta Turystyczna
Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji
ul. Chwiałkowskiego 34
61-553 Poznań
tel. +48 61 835 79 00
fax. +48 61 833 46 51
ikona, link facebook
Menu
Menu strony
Menu strony