piłka nożna boisko Malta kite Stadion nocą (fot. Adam Ciereszko) posir2 malta2 chwiałka1 posir1 fitness1 chwiałka2 kasprowicza malta3 bowling
Spartakiada Seniorów

ZapisyProgramRegulamin (PDF)

Ruszamy z zapisami na wielkie sportowe święto seniorów. XIV Spartakiada Seniorów będzie trwała w dniach od 3 do 6 czerwca. W imprezie organizowanej przez Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji mogą startować Poznanianki i Poznaniacy, którzy w 2019 roku ukończyli lub ukończą 55 lat.

Przez cztery dni uczestnicy będą mogli rywalizować w następujących dyscyplinach sportowych: bieg na 60 i 400 m, rzut piłeczką palantową, pływanie w stylu dowolnym, bowling, szachy, warcaby czy tenis stołowy. Konkurencje rozgrywane będą w różnych punktach miasta: na pływalni Chwiałka, Stadionie Młodzieżowego Ośrodka Sportowego (Śródka), Oddziale POSiR Rataje i w Szkole Podstawowej nr 50 na Starym Żegrzu.

Wszystkich startujących nagrodzimy medalami, dyplomami i pamiątkowymi koszulkami. W sposób szczególny mamy zamiar uhonorować także najstarszego zawodnika i zawodniczkę. Po zakończeniu rywalizacji sportowej uczestników spartakiady zaprosimy na piknik.

Jak się zapisać?

Aby wziąć udział w tegorocznej edycji Spartakiady Seniorów należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny:

Wypełniony formularz należy osobiście złożyć w siedzibie POSiR – ul. J. Spychalskiego 34, pokój nr 201 lub za pośrednictwem Poczty Polskiej na adres: POSiR – ul. J. Spychalskiego 34, 61 – 553 Poznań z dopiskiem „Spartakiada Seniorów”.

Pod podanym adresem internetowym można znaleźć również harmonogram imprezy oraz regulamin. Na zgłoszenia i opłatę startową w wysokości 10 złotych czekamy do 24 maja. Limit uczestników wynosi 300 osób, w tym w konkurencji bowling maksymalnie 100 osób.

Wszystkie banery
partner karty dużej rodziny Ofeta dla seniora Grafika, Poznańska Karta Turystyczna Poznańska Złota Karta
Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji
ul. Jana Spychalskiego 34
61-553 Poznań
tel. +48 61 835 79 00
fax. +48 61 833 46 51
ikona, link facebook
Menu
Menu strony
Menu strony