posir1 malta2 boisko bowling chwiałka2 kite chwiałka1 malta3 posir2 Stadion nocą (fot. Adam Ciereszko) piłka nożna Malta fitness1 kasprowicza
Imprezy cykliczne
Archiwum Chwiałka Open:

Warta Cup:

Warta Cup 2017

Lato na Ośrodku Przywodnym Rataje przebiega pod znakiem siatkówki plażowej.

Trzy świeżo odrestaurowane boiska czekają na miłośników tej wspaniałej dyscypliny sportu. Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji – chcąc zachęcić do aktywności na świeżym powietrzu – zapraszają do wzięcia udziału w trzech turniejach siatkówki plażowej. Organizatorzy Warta Cup przygotowali nagrody finansowe dla najlepszych drużyn oraz atrakcyjne pakiety startowe z koszulkami zawodniczymi dla wszystkich osób biorących udział w rozgrywkach. Rywalizacja przebiegać będzie w kategoriach: żeńskiej, męskiej i par mieszanych. Opłata za udział w turnieju wynosi 30 złotych za parę. Można jej dokonać w dniu zawodów, ale wcześniej należy zgłosić chęć udziału mailowo na adres organizatora wartacup@posir.poznan.pl. Szczegółowe informacje znajdują się poniżej.

Program Warta Cup 2017:

21.05 turniej męski – start godzina 9:00 – podsumowanie turnieju
11.06 turniej mikstów – start godzina 9:00 – podsumowanie turnieju
02.07 turniej żeński – start godzina 9:00 – podsumowanie turnieju

Nagrody:

Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji przygotowały nagrody finansowe dla czterech najlepszych drużyn. W każdej kategorii wyglądają one następująco:
1 miejsce – 750zł
2 miejsce – 450zł
3 miejsce – 200zł
4 miejsce – 100zł
Trzy najlepsze drużyny zostaną również nagrodzone pucharami. Spośród wszystkich uczestników każdego z turniejów Warta Cup 2017 zostanie wybrany MVP (najlepszy zawodnik/zawodniczka), który zostanie dodatkowo uhonorowany.

WartaCup_plakat_final2-723x1024

Pakiety startowe:

Organizatorzy przygotowali atrakcyjne pakiety startowe dla wszystkich uczestników i uczestniczek Warta Cup 2017. W ich skład wchodzą:
– koszulka zawodnicza dla mężczyzn lub top plażowy dla kobiet
– pakiet żywieniowy
– torby
– zaproszenie na Bula Park nad Jeziorem Maltańskim

 

 

Zapisy:

Swój udział w cyklu Warta Cup 2017 należy zgłosić mailowo na adres wartacup@posir.poznan.pl. Limit uczestników w każdym turnieju wynosi 24 zespoły. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany liczby drużyn, w zależności od ilości zgłoszeń. Obowiązuje kolejność zapisów. Opłata startowa wynosi 30 złotych za parę i płatna jest w dniu turnieju, przed rozpoczęciem rozgrywek.

Miejsce:

Wszystkie turnieje odbędą się na terenie Ośrodka Przywodnego Rataje, zarządzanego przez Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji. Znajdują się tam trzy świeżo odrestaurowane boiska do siatkówki plażowej. Serdecznie zachęcamy do korzystania z nich, nie tylko podczas turnieju, ale również w czasie treningów. Więcej informacji na temat tego wspaniałego obiektu znajdziecie tutaj.
Do dyspozycji uczestników i uczestniczek Warta Cup będą szatnie z prysznicami.
Na terenie Ośrodka Przywodnego Rataje oprócz boisk do siatkówki znajdują się również:
– boisko orlik ze sztuczną trawą do piłki nożnej, koszykówki i siatkówki
– bowling
– korty tenisowe
– Nice Lady Fitness
– Skatepark Wyspa
– strefa Streetworkout

Adres:  Ośrodek Przywodny Rataje, os. Piastowskie 106a, 61-164 Poznań

Regulamin:

Przed wzięciem udziału w cyklu Warta Cup należy obowiązkowo zapoznać się z regulaminem rozgrywek, który znajduje się tutaj. Wszelkie spory rozstrzygane będą na miejscu przed organizatora.

Treningi z ekipą Proskos:

Podczas wybranych turniejów Warta Cup odwiedzi nas ekipa Proskos, która przeprowadzi bezpłatne treningi siatkówki plażowej dla wszystkich chętnych. Jest to grupa miłośników tej pięknej dyscypliny sportu, która za punkt honoru postawiła sobie zarażanie tą pasją innych. Przed chwilą wrócili z gorącej Majorki, gdzie zorganizowali obóz przygotowawczy do sezonu, wcześniej szkolili Was w Pradze i Olsztynie. W majówkę organizują Beach Camp w Zbąszyniu, a następnie wpadną do Poznania aby uatrakcyjnić nasze turnieje. Na boiskach Ośrodka Przywodnego Rataje spodziewamy się Marcina Szczechowicza, najlepszego zawodnika Plaży Wolności w Poznaniu. Poziom treningów zostanie dopasowany do uczestników. Zobaczcie jak wyglądają zajęcia z ekipą Proskos.

Zapraszamy serdecznie:

W imieniu Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji, Miasta Poznań i portalu napiachu.pl serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w turniejach cyklu Warta Cup 2017. Jeśli masz jakieś pytania, napisz na wartacup@posir.poznan.pl. Do zobaczenia na piasku.

Wydarzenie na FB: 

Plakat Warta Cup 2017 mały

Wszystkie banery
partner karty dużej rodziny Ofeta dla seniora Grafika, Poznańska Karta Turystyczna Poznańska Złota Karta
Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji
ul. Jana Spychalskiego 34
61-553 Poznań
tel. +48 61 835 79 00
fax. +48 61 833 46 51
ikona, link facebook
yt
Menu
Menu strony
Menu strony