Imprezy cykliczne

Weekendowe emocje w POSiR

Zapraszamy na wydarzenia sportowe, które w sobotę i niedzielę 19 i 20 stycznia będą miały miejsce na obiektach POSiR przy ulicy Jana Spychalskiego (Chwiałka).

Sobota 19.01.2019

W ramach 1 ligi kobiet w koszykówce odbędzie się mecz pomiędzy MUKS Poznań, a sąsiadującym z nami w tabeli grupy B 1 ligi kobiet Good Lood AZS PK Kraków! Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00 w hali B POSiR. Tradycyjnie w przerwie meczu konkurs dla kibiców, a po meczu wybór najwartościowszych zawodniczek z każdej drużyny.

Niedziela 20.01.2019

Spotkanie 1 Ligi Kobiet pomiędzy Enea Energetyk Poznań a WTS Włocławek zostanie rozegrane w Poznaniu już w najbliższą niedzielę o godz. 15:00, dlatego siatkarki z Grodu Przemysława nie mają zbyt wiele czasu na odpoczynek i regenerację. Przeciwniczkami #energetykgirls będzie WTS Włocławek, który zamyka tabelę ligowych zmagań. – Staramy się nie patrzeć w ligową tabelę, chociaż mamy świadomość, że zespół z Włocławka w tym sezonie nie spisuje się najlepiej na ligowych parkietach. Skupiamy się na swojej grze i przygotowujemy do tego spotkania dokładnie tak samo jak do każdego innego. Chcemy do meczu podejść skupione i przy dopingu naszych kibiców zagrać dobrą siatkówkę – mówi Aleksandra Pasznik, kapitan Enea Energetyk Poznań.
Enea Energetyk Poznań – WTS Włocławek, Niedziela 20.01, godz. 15:00, Hala B POSiR, ul. Spychalskiego 34

Pierwsze spotkanie Klubu Kibica

Najbliższa niedziela dla Enea Energetyk Poznań będzie wyjątkowa również z innego powodu. Od pewnego czasu klub rozwija się bardzo intensywnie, a świetne wyniki sportowe i doskonała atmosfera przyciąga coraz więcej kibiców. – Docierały do nas informacje, że na trybunach regularnie zasiadają osoby, które bardzo chętnie włączyłyby się w działalność Klubu Kibica. Chcemy wyjść temu naprzeciw, dlatego organizujemy przed najbliższym meczem w Poznaniu pierwsze spotkanie Klubu Kibica. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą aktywnie kibicować #energetykgirls i sprawić, że Enea Energetyk Poznań będzie nie tylko liderem sportowych zmagań, ale również będzie dominować na siatkarskich trybunach – mówi Jakub Matyka, Marketing Manager klubu.

Spotkanie Klubu Kibica Enea Energetyk Poznań
Niedziela, 20.01, godz. 14:00, Hala C (salka konferencyjna), ul. Spychalskiego 14:00

Share on FacebookShare on Google+