Aktualności

Najświeższe informacje

komunikat

Pływalnie

Na pływalniach POSiR zostały wznowione kursy nauki, doskonalenia pływania i inne zajęcia sportowo-rekreacyjne dla grup zorganizowanych dzieci i młodzieży do lat 18. Uczestnicy, którzy rozpoczęli kursy przed lockdownem kontynuują swoje zajęcia. Zajęcia odbywają się zgodnie z reżimem sanitarnym. Ponadto pływalnie będą czynne wyłącznie dla osób powołanych do kadry narodowej przez odpowiedni polski związek sportowy. Godziny dostępności basenów oraz zajęć zorganizowanych podajemy na stronach poszczególnych obiektów:

Korty tenisowe

Korty tenisowe odkryte Oddziału Rataje (Os. Piastowskie 106A) oraz przy ul. Gdańskiej (Młodzieżowy Ośrodek Sportowy) są udostępniane chętnym.

Boiska

Obiekty na wolnym powietrzu: Golęcin, Młodzieżowy Ośrodek Sportowy na Śródce oraz Orlik na os. Piastowskim będą udostępniane zgodnie z harmonogramem obiektów.

Hale sportowe

Hale sportowe POSiR są udostępniane zawodnikom kadry narodowej, działającym w ramach sportu zawodowego oraz dzieciom i młodzieży uczestniczącym we współzawodnictwie dzieci i młodzieży prowadzonym przez odpowiedni polski związek sportowy.

Pozostałe obiekty

Bowling – Oddział Rataje będzie zamknięty.

Podczas wydarzeń na obiektach na powietrzu dopuszcza się udział publiczności. Limit: 25 % dostępnych miejsc. Prosimy o dostosowanie się do obowiązujących przepisów. O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.