Aktualności

Najświeższe informacje

komunikat

Pływalnie

Kursy nauki, doskonalenia pływania i inne zajęcia sportowo-rekreacyjne prowadzone na pływalniach Atlantis, Chwiałka, Rataje i Winogrady zostają przesunięte na okres, w którym przepisy umożliwią ich kontynuację. Obiekty basenowe POSiR od dnia 27 marca 2021 do 9 kwietnia 2021 będą czynne wyłącznie dla osób i podmiotów uprawnionych – tj. w ramach zajęć i indywidualnych treningów osób powołanych do kadry narodowej przez odpowiedni polski związek sportowy. Godziny dostępności basenów dla osób i podmiotów uprawnionych podajemy na stronach poszczególnych obiektów:

Lodowiska

Z Lodowiska Chwiałka mogą korzystać wyłącznie zawodnicy kadry narodowej, pobierający stypendia sportowe lub działający w ramach sportu zawodowego i lig zawodowych. Nie będzie ślizgawek dla publiczności, kursów nauki jazdy i pozostałych zajęć.

Korty tenisowe

W podanym okresie korty tenisowe POSiR nie będą czynne.

Boiska i hale sportowe

Obiekty na Golęcinie, Chwiałce, Młodzieżowy Ośrodek Sportowy na Śródce oraz Orlik na os. Piastowskim będą udostępniane wyłącznie zawodnikom kadry narodowej, pobierającym stypendia sportowe lub działającym w ramach sportu zawodowego i lig zawodowych.

Pozostałe obiekty

Bowling – Oddział Rataje i Skatepark Wyspa na os. Piastowskim pozostają zamknięte.

Tor Regatowy Malta

Tor Regatowy będzie udostępniany wyłącznie zawodnikom kadry narodowej, pobierającym stypendia sportowe lub działającym w ramach sportu zawodowego.

Prosimy o dostosowanie się do obowiązujących przepisów. O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco. Mamy nadzieję, że wkrótce znów spotkamy się na obiektach POSiR.