Aktualności

Najświeższe informacje

komunikat

Pływalnie

Kursy nauki, doskonalenia pływania i inne zajęcia sportowo-rekreacyjne prowadzone na pływalniach Atlantis, Chwiałka, Rataje i Winogrady zostają przesunięte na okres, w którym przepisy umożliwią ich kontynuację. Pływalnie Atlantis, Chwiałka, Rataje będą czynne wyłącznie dla osób i podmiotów uprawnionych – tj. w ramach zajęć i indywidualnych treningów osób powołanych do kadry narodowej przez odpowiedni polski związek sportowy. Godziny dostępności basenów dla osób i podmiotów uprawnionych podajemy na stronach poszczególnych obiektów:

Pływalnia Miejska Winogrady od 17 kwietnia 2021 r. będzie nieczynna do odwołania.

Lodowiska

Z Lodowiska Chwiałka mogą korzystać wyłącznie zawodnicy kadry narodowej, działający w ramach sportu zawodowego oraz dzieci i młodzież uczestnicząca we współzawodnictwie dzieci i młodzieży prowadzonym przez odpowiedni polski związek sportowy. Nie będzie ślizgawek dla publiczności, kursów nauki jazdy i pozostałych zajęć.

Korty tenisowe

Korty tenisowe odkryte przy ul. Gdańskiej (Młodzieżowy Ośrodek Sportowy) będą udostępniane chętnym.

W podanym okresie zadaszone korty tenisowe Oddziału Rataje nie będą czynne. Planowane uruchomienie kortów odkrytych – maj 2021.

Boiska

Obiekty na wolnym powietrzu: Golęcin, Młodzieżowy Ośrodek Sportowy na Śródce oraz Orlik na os. Piastowskim będą udostępniane zgodnie z harmonogramem obiektów. Limit osób korzystających z obiektów: 25. Limit nie dotyczy kadrowiczów, zawodników lig zawodowych oraz dzieci i młodzieży uczestniczącej we współzawodnictwie dzieci i młodzieży prowadzonym przez odpowiedni polski związek sportowy.

Hale sportowe

Hale sportowe POSiR są udostępniane zawodnikom kadry narodowej, działającym w ramach sportu zawodowego oraz dzieciom i młodzieży uczestniczącym we współzawodnictwie dzieci i młodzieży prowadzonym przez odpowiedni polski związek sportowy.

Pozostałe obiekty

Bowling – Oddział Rataje będzie zamknięty.

Skatepark na os. Piastowskim będzie otwarty od 19 kwietnia 2021. Limit osób – 25.

Tor Regatowy Malta

Tor Regatowy będzie udostępniany wyłącznie zawodnikom kadry narodowej oraz dzieciom i młodzieży uczestniczącym we współzawodnictwie dzieci i młodzieży prowadzonym przez odpowiedni polski związek sportowy.

Prosimy o dostosowanie się do obowiązujących przepisów. O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco. Mamy nadzieję, że wkrótce znów spotkamy się na obiektach POSiR.