Aktualności

Najświeższe informacje

Akcja Zima - plakat promujący akcję dzieci na śniegu

Półkolonie z POSiR

Trwają zapisy na półkolonijne turnusy dla dzieci w wieku 7-13 lat. Dwa pięciodniowe turnusy półkolonii będą się odbywały w terminach 27—31 stycznia 2020 oraz 3-7 lutego 2020. Wykwalifikowani opiekunowie oraz trenerzy będą sprawowali opiekę nad uczestnikami od 7:30 d0 16:30. Dla dzieci przygotowano gry i zabawy zespołowe, zajęcia z instruktorami, wyjścia na basen, lodowisko, także m.in. do kina. Oprócz zajęć sportowych i rekreacyjnych uczestnicy mogą również liczyć na dwa posiłki – drugie śniadanie oraz obiad.

Koszt jednego turnusu to dla mieszkańców Poznania 400 złotych. Posiadacze Karty Rodziny Dużej z kodem terytorialnym Poznania zapłacą o 100 złotych mniej, a dla osób spoza Poznania przewidziano opłatę w wysokości 550 złotych.

Regulamin półkolonii oraz dokumenty potrzebne do zgłoszenia dziecka są dostępne na podstronie Półkolonie. Zgłoszenia przyjmowane są osobiście w biurze Młodzieżowego Ośrodka Sportowego przy ul. Gdańskiej 1 na Śródce lub mailowo pod adresem . Informacje telefoniczne są dostępne pod numerem 61 877 23 29. Serdecznie zapraszamy!

Zajęcia pływackie na Pływalni Atlantis

Ferie to dobry czas na poprawienie swoich umiejętności pływackich. Na intensywny 10-dniowy kurs można zapisać się na Pływalni Atlantis (Os. Stefana Batorego). Proponujemy dołączenie do jednej z trzech grup:

  • Pływackie przedszkole (dzieci 5-7 lat) – zajęcia na płytkim basenie od poniedziałku do piątku w godz. 17.00-17.45
  • Szkółka pływacka – zajęcia na basenie 25-metrowym od poniedziałku do piątku w godz. 17.00-17.45
  • Zajęcia dla dorosłych – od poniedziałku do piątku w godz. 17.45-18-30

Zajęcia „Pływackiego przedszkola” skierowane są do dzieci, które jeszcze nie potrafią pływać. Podczas nauki pływania nie zabraknie elementów zabawy dostosowanych do wieku uczestników.

Uczestnicy „Szkółki pływackiej” oraz zajęć dla dorosłych mogą liczyć na dostosowanie zajęć do poziomu umiejętności. Instruktorzy wprowadzą podział na grupy wg zaawansowania.

Koszt zajęć to 100 zł za cały cykl, 50 zł za cykl 5 zajęć. Można również zdecydować się na pojedyncze zajęcia (cena: 15 złotych). Uczestników zajęć obowiązuje dodatkowo konieczność wykupienia biletu wstępu na pływalnię. Zapisy na zajęcia są przyjmowane osobiście na pływalni (Os. Batorego 101).

Zajęcia otwarte na Pływalni Atlantis

Od poniedziałku do piątku w godzinach 13.00-13.45 oraz 14.00-14.45 instruktorzy pływalni Atlantis proponują fabularyzowane zajęcia dla dzieci. Udział w tej formie zajęć jest bezpłatny, ale obowiązuje bilet wstępu.

Promocje cenowe na pływalniach

W czasie ferii na pływalniach POSiR obowiązują promocje cenowe:

Pływalnia Kryta Rataje

Codziennie w czasie ferii do godziny 17.30 obowiązuje dla dzieci i młodzieży promocyjna cena biletu 5 zł za godzinę pływania (zakup biletu promocyjnego możliwy do godz. 16.30).

Pływalnia Kryta Chwiałka

Od poniedziałku do piątku w czasie ferii obowiązuje bilet promocyjny dla dzieci i młodzieży w cenie 5 złotych w godzinach 9.15 – 14.30 (ostatnie wejście 13.45).

Pływalnia Atlantis

W czasie ferii na Pływalni Atlantis obowiązuje szereg promocji cenowych:

  • od 7.00 do 9.00 – 2 godziny zabawy w cenie biletu 1 godzinnego,
  • po godz. 20.00 – Nocne Pływanie – 10 zł /60 min z dopłatą za każdą minutę powyżej 60minut,
  • soboty do godz. 13.00 – Rodzinne soboty – bilet normalny w cenie ulgowego
  • od wtorku do piątku w godz. 8.00 – 10.00 – Godziny Seniora – 90 minut pływania w cenie 10 zł
  • od poniedziałku do piątku do godz. 15.00 – możliwość dodatkowych 30 minut pływania gratis lub bilet bez ograniczenia czasowego w cenie 15 złotych.

Bezpłatne wejścia na obiekty POSiR dla dzieci w wieku szkolnym

W czasie ferii Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji wyznaczyły terminy bezpłatnych zorganizowanych wejść na Pływalnię Rataje oraz Lodowisko Chwiałka. Liczba miejsc jest ograniczona, obowiązują zapisy. Osoby chętne do skorzystania z takiej formy promocji mogą pobrać deklarację uczestnictwa z podstrony Bezpłatne wejścia na obiekty. W czasie wejść dzieci pozostają pod opieką rodziców / prawnych opiekunów.