Aktualności

Najświeższe informacje

megafon

Zgodnie z wytycznymi Rady Ministrów Hotel Camping Malta oraz Noclegi Golęcin świadczą usługi wyłącznie osobom podróżującym służbowo. Wyłączona zostaje stacjonarna działalność Restauracji Rycerskiej nad Maltą (na terenie Hotelu Camping Malta). Obiekt będzie wydawał posiłki jedynie na wynos. Goście hotelowi mogą korzystać z Restauracji Rycerskiej bez zmian.

Ze względów bezpieczeństwa tymczasowo zostaje również zamknięty Skatepark Wyspa na Oddziale Rataje (Os. Piastowskie 106A).

Z basenów i pływalni POSiR mogą korzystać wyłącznie osoby uczęszczające na te obiekty w ramach współzawodnictwa sportowego, zajęć sportowych lub wydarzeń sportowych oraz studenci i uczniowie w ramach zajęć na uczelni lub w szkole.

Pozostałe obiekty działają bez zmian. W zajęciach organizowanych lub wydarzeniach sportowych oraz współzawodnictwie sportowym może brać udział nie więcej niż 250 uczestników jednocześnie, nie licząc osób zajmujących się obsługą wydarzenia. Na poszczególnych obiektach mogą być wprowadzane limity korzystających z nich osób oraz limity osób, które jednocześnie mogą przebywać w szatniach, przebieralniach, natryskach. Prosimy o zapoznanie się z informacjami, które udostępnianie są klientom na poszczególnych obiektach.

Seniorom przypominamy o zaleceniach rządowych, które sugerują pozostanie w domach.

Prosimy o stosowanie się do poniższych zasad bezpieczeństwa obowiązujących na obiektach POSiR.

  • We wszystkich oddziałach POSiR obowiązuje dezynfekcja rąk, zasada zachowania dystansu społecznego oraz konieczność zasłaniania ust i nosa do momentu wejścia na dany obiekt sportowy (kort, boisko, lodowisko, natrysk na basenie). Oznacza to, że w przestrzeniach wspólnych, m. in. na korytarzach, w szatniach, a od 10 października 2020 także na terenach otwartych powinniśmy nosić maseczkę lub zasłaniać twarz częścią odzieży.
  • Prosimy o unikanie skupisk w przestrzeniach wspólnych, takich jak korytarze, kasy itp.
  • Na bieżąco dezynfekowane są pomieszczenia wspólne takie jak szatnie, przebieralnie, toalety. Sprzęt sportowy wypożyczany przez POSiR oraz wykorzystywany na zajęciach zorganizowanych jest odkażany po każdym użyciu.

Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej. Informacje o wszelkich zmianach związanych z sytuacją epidemiczną w Polsce będziemy aktualizować na bieżąco.

Jednocześnie przypominamy, że bowling na Osiedlu Piastowskim jest nieczynny z powodu remontu.