Imprezy cykliczne

Basen w Parku Kasprowicza od poniedziałku o godzinę dłużej!

Od poniedziałku Pływalnia Letnia w Parku Kasprowicza będzie działała o godzinę dłużej. Decyzja o przedłużeniu funkcjonowania obiektu do godziny 20.00 to wynik wielkiego zainteresowania poznaniaków nowym kompleksem rekreacyjno-sportowym.

W lipcu pływalnię odwiedziło 40 tysięcy Poznaniaków. Na prośbę mieszkańców Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji już raz wydłużyły godziny działania obiektu. O 7:30 i 8:15 zostały wprowadzone czterdziestopięciominutowe sesje na dużym basenie dla pływaków.

W czasie upałów odwiedziny na pływalni w Parku Kasprowicza, ale także na Chwiałce to jeden z najlepszych sposobów spędzania aktywnie wolnego czasu – mówi Łukasz Miadziołko – dyrektor POSiR.

Na obu letnich pływalniach poznaniacy mają do dyspozycji 50-metrowe baseny pływackie, baseny ze zjeżdżalnią oraz brodziki z atrakcjami dla dzieci. Na terenie obu pływalni można również pograć w siatkówkę plażową. W Parku Kasprowicza działa ponadto tor do street workoutu oraz pole do gry w bule. Na Chwiałce można natomiast pograć w ping-ponga.

Basen Letni na Chwiałce również cieszy się wysoką frekwencją. W lipcu odwiedziło go prawie 25 tysięcy osób.

Share on FacebookShare on Google+