Baner POSiR Open

Na Oddziale Rataje na os. Piastowskim 106A rusza nowa inicjatywa – Turnieje Tenisa Ziemnego. Udział w turniejach deblowych mogą wziąć kobiety, mężczyźni a także pary mieszane – dla każdej kategorii zaplanowano osobny turniej. Zawody rozegrane zostaną na czterech kortach o nawierzchni ziemnej. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody finansowe oraz nagrody rzeczowe dla najlepszych zawodników!

Program i wyniki

  • 8 sierpnia - turniej deblowy żeński – wyniki (PDF)
  • 23 sierpnia – turniej deblowy mikst – wyniki (PDF)
  • 19 września – turniej deblowy męski - wyniki (PDF)

Nagrody

Pula nagród w kazdym turnieju wynosi 600zł, nagrody rzeczowe oraz trofea. Dodatkowo uhonorowani zostaną najlepsi zawodnicy poszczególnych rozgrywek - MVP.

Pula nagród, w każdym z turniejów podzielona zostanie następująco:

  • 1 miejsce – 400 zł dla pary
  • 2 miejsce – 200 zł dla pary

Pakiety startowe

W skład pakietów startowych dla wszystkich uczestników i uczestniczek turniejów eliminacyjnych wchodzi ciepły posiłek i woda.

Zapisy

Zapisów można dokonywać telefonicznie pod numerem telefonu 508 138 108 lub mailowo na adres a także osobiście w siedzibie Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji przy ul. Spychalskiego 34 w Poznaniu, pokój 204.

Zgłoszenie jest możliwe za pomocą Formularza zgłoszeniowego (PDF)

Limit uczestników w każdym turnieju wynosi 16 par. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany liczby drużyn, w zależności od liczby zgłoszeń. Obowiązuje kolejność zapisów. Opłata startowa wynosi 80 złotych od osoby. Po wyczerpaniu limitu miejsc, zapisy prowadzone są na listę rezerwową.

Lokalizacja

Korty tenisowe na Oddziale Rataje, os. Piastowskie 106A w Poznaniu.

Regulamin

Przed wzięciem udziału w cyklu należy obowiązkowo zapoznać się z Regulaminem rozgrywek (PDF). Wszelkie spory rozstrzygane będą na miejscu przez organizatora.

Zapraszamy serdecznie

Jeśli masz jakieś pytania, napisz na . Zapraszamy również na nasze wydarzenia na Facebooku oraz POSIR.

Organizatorzy

  • Miasto Poznań
  • Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji

Partnerzy

Patroni Medialni