Bula Park

"Bula Park" to jedyne w swoim rodzaju miejsce w Poznaniu gdzie w pięknej plenerowej scenerii jeziora maltańskiego pasjonaci gier kulami zagrają jednocześnie w "Bowling" oraz zyskującą coraz większą popularność w Polsce grę pochodzenia francuskiego "Boule". To jedyne miejsce gdzie podczas różnego rodzaju imprez można cieszyć się plenerową atmosferą oraz bawić się w dwie różne gry towarzyskie:

  • Bowling – 6 w pełni zautomatyzowanych torów wraz z podliczaniem punktacji i prezentacją na tablicach wyników. Jedyne takie tory pod gołym niebem.
  • Boule – 4 torów do gry wypełnionych specjalnym żwirem ułatwiającym grę, zapewnia doskonałą rozrywkę dla tych doświadczonych oraz tych początkujących.

Na imprezach zamkniętych zapewniamy: obsługę torów, muzykę podczas gry, toalety, miejsca siedzące dla 40 osób, zadaszenie (namiot 6×12). Na życzenie klienta organizujemy catering oraz szereg dodatkowych atrakcji plenerowych.

Godziny otwarcia i cennik

Bula Park jest czynny od kwietnia do września.

Cennik
obiektpiątek
16:00 – 20:00
sobota – niedziela
12:00-20:00
Bowling 5 zł/gra/os.
lub
35 zł tor/godz.
6 zł/gra/os.
lub
40 zł tor/godz.
Boule 10 zł/godz. 15 zł/godz.

Uwaga: cennik może ulec zmianie. Z uwagi na plenerowy charakter, Bula Park jest czynny tylko w dniach, kiedy nie ma opadów deszczu. Godziny i dni otwarcia mogą ulec zmianie.

Honorujemy karty:

Boule
Boule
Boule
Boule
Bowling
Bowling
Bowling
Bowling
Bowling

Kontakt

Bula Park

tel. 502 859 940

Telefon czynny w godzinach pracy Bula Parku.