Imprezy cykliczne

The Color Run, kolorowe emocje ponownie nad Maltą

Kolorowe emocje ze zdwojoną siłą wracają do Poznania, a wszystko to za sprawą The Color Run, który już 7 września odbędzie się nad Jeziorem Maltańskim. Będzie to doskonała okazja do przedłużenia wakacji i naładowania baterii pozytywną energią, tak, by wystarczyło jej na jesienne dni.

7 września w Poznaniu zapowiada się wyjątkowo kolorowo. Nad Jezioro Maltańskie zawita The Color Run, który namaluje uśmiechy na twarzach mieszkańców stolicy Wielkopolski i okolic. Każdy niezależnie od wieku i kondycji fizycznej będzie mógł wspólnie z rodziną, znajomymi, przyjaciółmi spędzić magiczne chwile, podczas najszczęśliwszych 5 kilometrów. The Color Run zaskoczy w tym roku nawet stałych bywalców, bo wyjątkowa formuła biegu łącząca w sobie bieg, piknik i festiwal wzbogacona zostanie o nowości na trasie – stację z kolorową pianą i dmuchane przeszkody.

The Color Run pozwala przeżyć wręcz bajkowe chwile w otoczeniu szczęśliwych ludzi. – Start w The Color Run był jak baśniowa przygoda. Nagle z codzienności, z całą rodziną wpadliśmy w nieznany nam dotąd świat barw, gdzie wszyscy byli niezwykle rozpromienieni i szczęśliwi – wspomina Agnieszka. – Pierwszy raz widziałam chyba tyle radości na tak wielu twarzach, a ta kolorowa aura spowodowała, że chcieliśmy by nasz bieg, czy też niekiedy spacer trwał jak najdłużej – dodaje. – Nie tylko dla mnie i mojego 4 letniego syna był to magiczny czas. Mój nastolatek, oderwany od ulubionego narzędzia – komputera – również zauroczył się tym wydarzeniem. W tym roku w powiększonym składzie ponownie weźmiemy udział w The Color Run i przez chwilę poczujemy się, jak w bajce.

W tej niecodziennej imprezie udział może wziąć każdy, kto pragnie poczuć się fenomenalnie i niecodziennie. Startujący mogą pokonać 5 kilometrów w stylu dowolnym: spacerując , biegnąc, a nawet tańcząc. To co liczy się najbardziej, to dobra zabawa! Zapisy na wydarzenie możliwe są na stronie: https://thecolorrun.pl/pl/locations/poznan/, a ich pakiety startowe wahają się od 82 złotych do 136 złotych. Dzieci do 10 roku życia mogą wziąć udział bezpłatnie.

Share on FacebookShare on Google+