Imprezy cykliczne

W piątek rusza basen w Parku Kasprowicza

Od piątku mieszkańcy Poznania będą mogli korzystać z pływalni letniej w Parku Kasprowicza. Obiekt będzie czynny codziennie od godziny 9.00 do 20.00. Do dyspozycji wypoczywających są 50-metrowy basen sportowy, basen rekreacyjny ze zjeżdżalnią oraz brodzik z atrakcjami wodnymi dla dzieci.

Przed sezonem na terenie pływalni pojawiły się dodatkowe ławki, nowe ogrodzenie oraz nowe budynki kasowe.

Cena biletu jednorazowego to 10 zł (normalny) i 5 zł (ulgowy). Tegoroczną nowością jest tzw. bilet całodzienny, który umożliwia opuszczenie obiektu i powrót w tym samym dniu. Będzie on kosztował 12 zł (normalny) i 6 zł (ulgowy). Na zniżki mogą liczyć seniorzy, dzieci, młodzież, posiadacze Karty Rodziny Dużej z kodem terytorialnym miasta Poznania, osoby niepełnosprawne, półkolonie i kolonie. Szczegółowy cennik jest dostępny na stronie: https://posir.poznan.pl/oddzialy/oddzial-kasprowicza/cennik/

Na dodatkowe godziny mogą, podobnie jak w poprzednim sezonie, liczyć posiadacze karnetów 10-krotnego wstępu. Od 7.00 do 9.00 na basenie 50-metrowym będą bowiem obowiązywały tzw. godziny dla pływaków.

Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji zapraszają również na drugi z letnich basenów. „Chwiałka” przy ul. Spychalskiego 34 działa od soboty 15 czerwca. Obie pływalnie letnie będą czynne do końca sierpnia. W zeszłym sezonie odwiedziło je łącznie 120 tys. osób.

Share on FacebookShare on Google+