Korty Oddziału Rataje - przygotowane do sezonu

Jednak z uwagi na zaistniałą sytuację, a także rekomendacje Ministerstwa Sportu i Polskiego Związku Tenisowego, zmuszeni jesteśmy do wprowadzenia zasad bezpieczeństwa i ograniczeń, zarówno dla pracowników Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji, jak i dla Was, naszych klientów. Będą one obowiązywać do odwołania.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z wytycznymi oraz o ich stosowanie. W tym trudnym czasie będziemy zmuszeni do weryfikacji ich respektowania, a w skrajnych przypadku do wypraszania z obiektu osób, które nie przestrzegają zaleceń. Pamiętajcie, że trzymanie się zasad ma na celu powstrzymanie rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19. Bardzo dziękujemy za zrozumienie i uszanowanie wytycznych.

Wciąż niedostępne będą plac zabaw, skatepark, bowling oraz plac do street workoutu. Jednocześnie informujemy, że rezerwacji poszczególnych obiektów można dokonywać podobnie jak wcześniej, czyli poprzez kontakt mailowy lub telefoniczny. Tworzenie grafików na najbliższy okres rozpoczniemy 30 kwietnia.