Aktualności

Najświeższe informacje

Plakat imprezy: Piotr Lisek skaczący o tyczce, napis Mityng Lekkoatletyczny Stadion Golęcin ul. Warmińska Poznań 13.06.2021 i logo imprezy

Na czas mityngu oraz 97 PZLA Mistrzostw Polski w lekkiej atletyce Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji dostawią na stadionie tymczasową trybunę. Dzięki temu do sprzedaży trafi blisko tysiąc biletów, tyle bowiem wynika z 25-procentowego limitu obowiązującego na podstawie przepisów covidowych.

- Najważniejszą dla nas informacją jest to, że zawody mogą się odbywać z udziałem publiczności – mówi Łukasz Miadziołko, dyrektor Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji. - Jeżeli do czasu mityngu zostaną poluzowane obostrzenia związane z limitem kibiców podczas wydarzeń sportowych, do sprzedaży trafi większa pula biletów – dodaje.

W odróżnieniu od poprzednich edycji mityngu dla kibiców będą dostępne zarówno miejsca na trybunie wschodniej od strony Parku Tenisowego Olimpia (sektor A) jak i trybunie zachodniej od strony nasypu kolejowego (sektor B).

Cennik biletów

Za bilet w sektorze A trzeba zapłacić 20 zł oraz 10 zł za bilet ulgowy. Kibicowanie w sektorze B to wydatek rzędu 40 zł i 20 zł w przypadku biletu ulgowego. Zniżki przysługują dzieciom, młodzieży szkolnej i studentom do 26. roku życia oraz seniorom (60+). Dodatkowa ulga przysługuje posiadaczom Karty Rodziny Dużej.

Link do strony prowadzącej sprzedaż biletów online: bilety.posir.poznan.pl lub tobilet.pl

Gwiazdy tegorocznej edycji

Kibiców na tegoroczną edycję Poznań Athletics Grand Prix powinny przyciągnąć takie nazwiska jak Patryk Dobek, tegoroczny halowy mistrz Europy na 800m, Pia Skrzyszowska, wicemistrzyni Europy Juniorów na 100 m przez płotki oraz doskonale znani poznańskiej publiczności Patrycja Wyciszkiewicz-Zawadzka (mistrzyni Europy w sztafecie 4x400 z roku 2018) i Piotr Lisek (tegoroczny brązowy medalista Halowych Mistrzostw Europy w skoku o tyczce).

– To nie koniec znanych nazwisk, które pojawią się na Golęcinie – zapewnia Łukasz Miadziołko. – Stopniujemy napięcie, niebawem poznańskim fanom Królowej Sportu ujawnimy kolejnych uczestników mityngu.

Informacje na temat Poznań Athletisc Grand Prix są na bieżąco aktualizowane na stronie internetowej https://gpathletics.poznan.pl/. Kibice znajdą również na niej odnośnik do sprzedaży internetowej biletów.

Plakat imprezy biegnąca Patrycja Wyciszkiewicz, napis Mityng Lekkoatletyczny Stadion Golęcin ul. Warmińska Poznań 13.06.2021 i logo imprezy