Aktualności

Najświeższe informacje

Na FALACH plakat z nazwami zespołów i datami koncertów

W poprzednich latach koncerty “Na Falach” przyciągały tysiące poznanianek i poznaniaków. Podobnie będzie pewnie w tym roku. Na początek, w piątek 1 lipca, zaprezentuje się jeden z najbardziej znanych w całym kraju przedstawicieli lokalnej sceny muzycznej – Luxtorpeda. Zespół ten jest stałym uczestnikiem „Na Falach”. Publiczność w Strzeszynku będzie jednak mogła posłuchać zupełnie nowego materiału z wydanej pod koniec kwietnia tego roku płyty “Omega”. Luxtorpeda to bez wątpienia jedna z najciekawszych formacji muzycznych ostatniej dekady z charakterystycznym brzmieniem, tekstami z przesłaniem wyśpiewanymi przez Litzę i Hansa.

Pierwszy weekend lipca będzie również okazją do zobaczenia i posłuchania grupy, która miała pojawić się „Na Falach” już dwa lata temu. Przez pandemię zespół Sorry Boys nie dotarł jednak nad Strzeszynek. W sobotę, 2 lipca Bela Komoszyńska z kolegami zrekompensują z pewnością  zgromadzonej publiczności długi czas oczekiwania na ich występ.

Znany jest również uczestnik ostatniego dnia tegorocznych koncertów “Na Falach”. W sobotę, 30 lipca, zaprezentuje się grupa happysad. Publiczność będzie z pewnością wspólnie z zespołem śpiewać “Ale zanim pójdę”, “Mów mi dobrze” i wiele innych hitów. Przez 20 lat działalności happysad dorobił się bowiem wiernej publiczności.

Na ogłoszenie czeka jeszcze artysta/zespół, który wystąpi 29 lipca.

Wszystkie koncerty rozpoczynają się o godzinie 20.00. Organizatorami wydarzenia są Miasto Poznań, Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji, a patronat medialny nad cyklem objęło Radio Afera.

Szczegóły na stronie wydarzenia.

plakaty z zespołami