Aktualności

Najświeższe informacje

Basen Letni Chwiałka w pochmurny dzień
fot. Bartek Jasiński

Wcześniejsze zamknięcie Chwiałki wynika z konieczności przepompowania wody do basenu krytego, tak aby jego rozruch był możliwy we wrześniu, kiedy zaczynają się kursy Pho3nix Akademii Pływania POSiR oraz zajęcia dla szkół podstawowych.

Pływalnia Kasprowicza w ostatnich dniach wakacji będzie czynna codziennie w godz. 9.00 – 19.00. W przypadku niesprzyjającej aury Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji mogą podjąć decyzję o wcześniejszym zakończeniu sezonu także na tym obiekcie. Wszystkim klientom dziękujemy za odwiedziny podczas tegorocznego sezonu. Zachęcamy do śledzenia komunikatów zamieszczanych na stronie internetowej posir.poznan.pl oraz Facebooku POSiR. Zapraszamy również na nasze obiekty kryte. Obecnie czynne są Pływalnia Miejska Winogrady, Pływalnia Miejska Atlantis oraz Pływalnia Miejska Rataje.

Przypominamy jednocześnie, że cały czas trwają zapisy do Pho3nix Akademii Pływania POSiR. Do końca sierpnia istnieje możliwość zapisania się na naukę lub doskonalenie pływania z gwarancją ceny obowiązującej w poprzednim sezonie. Więcej szczegółów na ten temat na podstronie Oferta/Pho3nix Akademia Pływania.