Armia Poznań

Potyczka z Olsztyn Lakers zapowiada się wyjątkowo ciekawie. Poznaniacy walczą nadal o awans do fazy play off, a jednocześnie chcą podtrzymać miano niepokonanych na własnym obiekcie. Lakers to drużyna, która w obecnym sezonie gra nieco poniżej oczekiwań. Zapewnili sobie już bezpieczeństwo i nie są zagrożeni spadkiem, lecz w Poznaniu na pewno będą szukać szansy na kolejne zwycięstwo dla swoich kibiców. Do składu poznańskiej ekipy wraca kilku kontuzjowanych w ostatnich tygodniach graczy, co na pewno zwiększa jej szansę na obronę Twierdzy Golęcin.

Spotkaniu Armii z Lakers towarzyszyć będzie Piknik Rodzinny z Futbolem Amerykańskim. Już od godziny 11.00 na terenie stadionu przy ul. Warmińskiej 1 na Golęcinie, całe rodziny będą mogły wziąć udział w animacjach i konkursach, pokazie zabytkowych aut amerykańskich, skorzystać z dmuchańców dla najmłodszych kibiców czy bogatego zaplecza gastronomicznego. Będzie również możliwość oznakowania roweru przez poznańskich policjantów.

Niedzielne wydarzenie jest organizowane przy wsparciu licznego grona Partnerów, którzy zdecydowali się wspierać poznański futbol amerykański. Należą do nich: Santander Bank Polska i Miasto Poznań - Partnerzy Strategiczni, OMT Center Marcin Grześkowiak, Fox Travel, Alumart Tabliczki znamionowe, Audiosłuch - Centrum Aparatów Słuchowych, CHEES - Producent reklam, Multikino Poznań Malta oraz Patriota Energy Drink.

Armia Poznań - zdjęcie zbiorowe drużyny
Armia Poznań - plakat meczu
Armia Poznań - zdjęcie zbiorowe drużyny
Armia Poznań - zdjęcie zbiorowe drużyny

Materiały i foto: Armia Poznań