Dzieci z rodzicami w brodziku podczas zawodów triathlonowych na Chwiałce

Start pływalni letnich

Te daty już znacie: w sobotę 25 czerwca startuje pływalnia letnia Kasprowicza, a w niedzielę 26 czerwca dla wszystkich mieszkańców otworzy się Chwiałka. Na ten dzień pływalnia przy ul. Spychalskiego przygotowała słodką niespodziankę dla 300 pierwszych klientów. W parku Kasprowicza i na Chwiałce będziemy się spotykali aż do końca wakacji. A na cały sezon szykujemy dla Was mnóstwo dodatkowych sportowych aktywności na tych obiektach.

Zacznie się już 25 czerwca na Chwiałce. Tego dnia baseny letnie zamieniają się w arenę zmagań najmłodszych triathlonistów podczas Enea Junior Poznań Triathlonu. To mocne otwarcie sezonu, na którym nie zamierzamy poprzestać. Przez cały sezon, zarówno w dni powszednie, jak i weekendy będziecie mogli korzystać na Chwiałce z dodatkowych zajęć judo, fitness, water polo, breakdance, piłki nożnej, a nawet pierwszej pomocy. Dodatkowe atrakcje wzorem poprzednich sezonów szykuje również pływalnia letnia Kasprowicza. Szczegóły będą pojawiały się stopniowo na naszej stronie internetowej i w mediach społecznościowych. Śledźcie nasz profil.

Pływalnia Miejska Winogrady

W sobotę i niedzielę 25-26 czerwca zapraszamy na Osiedle Zwycięstwa. W tych dniach na basenie pojawi się wodny tor przeszkód. Jest to dmuchana atrakcja gwarantująca doskonała zabawę dla dzieci i dorosłych. Tor ma długość 20 m i rozstawiony jest na połowie dużego basenu. Dostępny będzie w godzinach 8:00-22:00. Z atrakcji mogą korzystać wyłącznie osoby umiejące pływać, powyżej 6 roku życia. Dzieci do lat 13 mogą korzystać z wodnego placu zabaw wyłącznie pod opieką osób pełnoletnich. Korzystanie z toru przeszkód odbywa się w ramach biletu wstępu.

Dzieci na dmuchanym torze przeszkód na basenie

Rusałka

Od środy na boiskach przy kąpielisku Rusałka trwa turniej minisiatkówki, a już w piątek 24 czerwca rusza Lotto Plaża Wolności. Pierwszego dnia będziemy świadkami meczów eliminacyjnych, a w sobotę i niedzielę rozgrywek turnieju głównego. Wstęp na trybuny we wszystkie dni Lotto Plaży Wolności Poznań 2022 jest bezpłatny.

Siatkarze na boiskach nad jeziorem Rusałka

Survival Race

W sobotę i niedzielę szturm przez nadmaltańskie tereny zapowiadają organizatorzy i uczestnicy Survival Race. W okolicach Polany Harcerza przygotowano trzy dystanse o różnym stopniu trudności dla wszystkich twardzielek i twardzieli, którzy nie boją się pokonywać przeszkód.

Survival Race plakat imprezy zawodniczka pręży mięśnie ręki