Stadion Golęcin podczas zawodów lekkoatletycznych
fot. Adam Ciereszko

Poznańscy fani lekkoatletyki powinni rezerwować w swoich kalendarzach niedzielę 23 czerwca 2024 r. Właśnie tego dnia na Golęcin powrócą sportowe emocje, a wszystko za sprawą największych gwiazd polskiej lekkoatletyki na czele z aktualnym mistrzem olimpijskim w rzucie młotem Wojciechem Nowickim i pięciokrotnym mistrzem świata  Pawłem Fajdkiem.

- Te nazwiska ujawniamy jako pierwsze, bo młot to koronna konkurencja naszego mityngu, jednoznacznie kojarząca się z patronem zawodów – mówi dyrektor Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji, Łukasz Miadziołko. – Postaramy się stopniowo zaostrzać apetyt kibiców i do naszych czołowych młociarzy dołączą niebawem kolejne elektryzujące nazwiska. Warto zatem śledzić naszą stronę internetową i media społecznościowe.

 Bilety już w sprzedaży

Dobra wiadomość dla kibiców – ceny biletów na tegoroczny Memoriał Czesława Cybulskiego są takie same jak w zeszłym roku. W sektorze A (od strony kortów tenisowych) wynoszą 25 zł (bilet normalny) i 15 zł (bilet ulgowy), a w sektorze B (od strony Rusałki) 45 zł (bilet normalny) i 25 (bilet ulgowy). Na dodatkowe zniżki mogą liczyć posiadacze Karty Rodziny Dużej z kodem terytorialnym Miasta Poznania oraz członkowie programu OK Poznań. Sprzedaż prowadzona jest wyłącznie online za pośrednictwem platformy ToBilet.pl.

Zapraszamy na stronę internetową Memoriału. Niebawem pojawi się na niej program zawodów. Stopniowo publikowane będą również sylwetki gwiazd tegorocznej edycji zawodów. Ciekawostek i aktualności nie zabraknie na profilu facebookowym imprezy.

Memoriał Czesława Cybulskiego jest rozgrywany w ramach World Athletics Continental Tour Silver. Sponsorem zawodów jest Orlen. Partnerzy: Ministerstwo Sportu i Turystyki, European Athletics, Polski Związek Lekkiej Atletyki, Browar Fortuna, TVP Sport.