Monika Pyrek biegnąca z tyczką

Monika Pyrek Tour to wyjątkowy projekt organizowany przez byłą lekkoatletkę i jej Fundację, którego celem jest przygotowanie i przeprowadzenie konkursu skoku o tyczce połączonego z rodzinnym piknikiem sportowym. Głównym elementem projektu są zawody tyczkarskie organizowane w formie Touru. Wystąpią w nich zawodniczki i zawodnicy trenujący skok o tyczce w praktycznie każdym wieku, od najmłodszych adeptów konkurencji aż do kategorii OPEN. Oglądanie takiego konkursu na żywo z pewnością będzie wyjątkową atrakcją dla wszystkich kibiców!

Sportowa strefa zabawy i pomiarów

Poza zawodami sportowymi w programie imprezy jest również specjalna strefa sportowo-pomiarowa przygotowana nie tylko dla zawodników ale także kibiców i rodzin obecnych podczas imprezy. W strefie zostanie wydzielona część zabawowa dla najmłodszych, którzy będą mogli poczuć się jak profesjonalni tyczkarze. Przygotowaliśmy dla nich skok o tyczce na zeskok dmuchany, skok o tyczce do basenu z kulkami oraz pomiędzy piankowymi kamykami. Wszystkie te aktywności dzieci będą mogły wykonać w asyście instruktora.

Poza tyczkarskimi aktywnościami dla najmłodszych przygotowaliśmy także specjalną strefę profesjonalnych pomiarów sportowych. Może w niej wziąć udział każdy i w ramach strefy na elektronicznych urządzeniach pomiarowych sprawdzić swój refleks, wykonać próbę skoku dosiężnego oraz skoku w dal z miejsca z elektronicznym pomiarem, a nawet biegu na 30 metrów!

Serdecznie zapraszamy organizatorów półkolonii, obozów, szkół letnich oraz rodziców z dziećmi do bezpłatnego udziału w Monika Pyrek Tour w ramach, którego otrzymają:

  • możliwość spotkania z mistrzami sportu,
  • doświadczenie na żywo profesjonalnych zawodów w skoku o tyczce,
  • wzięcia udziału w sportowej strefie dla dzieci, a w niej gier i zabaw tyczkarskich,
  • oddania swojego pierwszego prawdziwego skoku o tyczce na dmuchany zeskok,
  • sprawdzeniu swoich możliwości w strefie pomiarów sportowych.

Poznań – Stadion Lekkoatletyczny Golęcin
09:00 – 15:00
20.08.2021

Kontakt do Organizatora:

666 606 446
fundacjamonikipyrek.pl

Plakat imprezy - Monika Pyrek biegnąca z tyczką oraz informacje na temat daty i miejsca wydarzenia