Aktualności

Najświeższe informacje

baner ToBilet.pl

Zasada jest bardzo prosta: wchodzimy na stronę posir.poznan.pl, klikamy przycisk "Kup bilet", a następnie interesujący nas obiekt, czyli Pływalnię Letnią Chwiałka lub Pływalnię w Parku Kasprowicza. Zakupiony bilet pokazujemy przy wejściu. Możemy go wykorzystać w dowolnym terminie.

Druga możliwość to zakup biletu na stronie tobilet.pl. Po wejściu na nią, wyszukujemy jedną z pływalni i dokonujemy transakcji. Proces zakupu przebiega przy wykorzystaniu sprawdzonych i popularnych metod płatności. Zakupione za pośrednictwem platformy bilety będą od ręki dostępne na telefonach użytkowników.

ToBilet to marka należąca do Grupy MTP. W jej ofercie do tej pory można znaleźć wydarzenia z całej Polski – koncerty, spektakle, festiwale, pokazy, wystawy, targi i konferencje. Teraz do oferty dołączają także obiekty sportowe i rekreacyjne w Poznaniu!

– W poprzednich sezonach w najbardziej upalne dni przed naszymi pływalniami ustawiały się spore kolejki. Teraz dajemy możliwość wejścia na obiekt od razu – mówi Łukasz Miadziołko, dyrektor Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji.

Pływalnie letnie to pierwsze obiekty POSiR na których dostępna będzie możliwość zakupu biletów online poprzez platormę ToBilet.pl. Podobne rozwiązanie będzie wprowadzane także na basenach krytych oraz na lodowiskach.

– Dzięki ToBilet.pl zakup biletów na pływalnię czy lodowisko będzie wygodny, intuicyjny i sprawny. A w obecnej sytuacji, gdy wciąż wskazany jest dystans społeczny, pozwoli ograniczyć bezpośrednie kontakty do minimum – mówi Tomasz Kobierski, prezes Międzynarodowych Targów Poznańskich. – Gorąco liczę, że to rozwiązanie spotka się z przychylnością poznaniaków i pozwoli im rozwijać ich sportowe hobby – dodaje.

Docelowo, oprócz pływalni letnich, możliwość zakupu biletów poprzez platformę ToBilet.pl obejmie następujące obiekty: Pływalnia Miejska Atlantis, Pływalnia Kryta Chwiałka, Pływalnia Miejska Rataje, Lodowisko Chwiałka i Lodowisko Malta.

– O uruchamianiu zakupu biletów online na tych obiektach będziemy systematycznie informować poznaniaków – kończy dyrektor POSiR Łukasz Miadziołko.