Aktualności

Najświeższe informacje

megafon

Prosimy o przestrzeganie zasad panujących w naszych ośrodkach.

  • Przypominamy, że we wszystkich oddziałach POSiR obowiązuje dezynfekcja rąk, zasada zachowania dystansu społecznego oraz konieczność zasłaniania ust i nosa do momentu wejścia na dany obiekt sportowy (kort, boisko, lodowisko, basen itp.). Oznacza to, że w przestrzeniach wspólnych, m. in. na korytarzach, w szatniach, a od 10 października 2020 także na terenach otwartych powinniśmy nosić maseczkę lub zasłaniać twarz częścią odzieży.
  • Widownia w halach sportowych, na boiskach, stadionach, Lodowisku Chwiałka zostaje ograniczona do 25% miejsc. Prosimy o unikanie skupisk w przestrzeniach wspólnych, takich jak korytarze, kasy itp.
  • Na bieżąco dezynfekowane są pomieszczenia wspólne takie jak szatnie, przebieralnie, toalety. Sprzęt sportowy wypożyczany przez POSiR oraz wykorzystywany na zajęciach zorganizowanych jest odkażany po każdym użyciu.
  • Lodowisko Chwiałka ogranicza liczbę osób do 250 osób korzystających z tafli jednocześnie.
  • Z szatni Kortów Oddziału Rataje mogą jednocześnie korzystać 3 osoby.
  • Młodzieżowy Ośrodek Sportowy odwołuje imprezę "Przełajowe biegi sztafetowe" rozgrywaną w ramach Igrzysk Dzieci i Młodzieży.

Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej. Informacje o wszelkich zmianach związanych z sytuacją epidemiczną w Polsce będziemy aktualizować na bieżąco.

Jednocześnie przypominamy, że bowling na Osiedlu Piastowskim jest nieczynny z powodu remontu.