Piotr Kantor

Będzie to pierwsze spotkanie na nowym obiekcie Piach i Podróże, który znajduje się na terenie Oddziału Rataje Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji (os. Piastowskie 106a). Oprócz czterech profesjonalnych boisk do siatkówki plażowej, tuż po zniesieniu obostrzeń epidemicznych, na obiekcie otwarty zostanie także beach bar i strefa relaksu. – W pogoni za siatkówką plażową przejechaliśmy pół świata – mówią Julia Brudło i Marcin Szczechowicz, gospodarze tego oryginalnego miejsca. – Od dawna marzyliśmy o tym żeby stworzyć tak niepowtarzalny klimat do uprawiania siatkówki jak widzieliśmy w Australii, Nowej Zelandii czy Stanach Zjednoczonych – dodają organizatorzy akademii plażówki z Piotrem Kantorem.

Trening z mistrzem odbędzie się w ramach regularnych spotkań, organizowanych przez Proskos, akademię siatkówki plażowej. To nie koniec atrakcji dla poznańskich siatkarzy i siatkarek plażowych oraz wszystkich tych, którzy chcą tego sportu spróbować - już wkrótce wystartuje pierwsza w wielkopolsce Liga Siatkówki Plażowej. Zarówno trening z Piotrem Kantorem, jak i rozgrywki ligowe, odbędą się przy zachowaniu wszystkich standardów sanitarnych – na boisku będzie znajdowało się maksymalnie 6 osób i 1 trener. Organizatorzy zapewniają również żel dezynfekujący i zasadę odstępu społecznego.

Piotr Kantor

Zawsze z przyjemnością dzielę się pasją do siatkówki plażowej. Cieszę się, że mam taką możliwość na nowych boiskach w Poznaniu – mówi Piotr Kantor. – Takie miejsca, prowadzone z zaangażowaniem przez profesjonalistów są potrzebne naszej olimpijskiej dyscyplinie. Zapraszam wszystkich chętnych na treningi i do regularnego uprawiania siatkówki plażowej, bo to doskonała zabawa – dodaje jeden z najlepszych zawodników w Polsce.

Zajęcia przewidziano w godzinach 11:00-13:00 oraz 17:00-19:00.

Zostały już ostatnie wolne miejsca! Informacje i zapisy znajdziecie na stronie: https://www.facebook.com/piachipodroze/

Piach i Podróże
Piach i Podróże
Piach i Podróże