Pływalnia Miejska Atlantis - hala basenowa

Promocje

Dla osób korzystających z Pływalni Miejskiej Atlantis w lipcu i sierpniu POSiR przygotowały kilka promocji. W weekendy do godziny 13.00 osoby dorosłe mogą korzystać z basenu w cenie biletu ulgowego (15 zł za 1 h). Dla dzieci i młodzieży do 18 roku życia oraz poznaniaków w wieku 60+ wprowadzono dodatkowo promocyjny bilet trzygodzinny w cenie 25 złotych, obowiązuje on codziennie. W okresie wakacyjnym opłaca się również korzystać z sauny. 75-minutowy bilet basen+sauna będzie kosztował tyle samo ile zwykły bilet wstępu na pływalnię.

Zajęcia

Na dzieci, dorosłych i seniorów czekają ponadto zajęcia w wodzie. Do końca wakacji na Pływalni Miejskiej Atlantis będzie funkcjonowała Letnia Szkoła Pływania. Intensywne pięciodniowe kursy będą miały miejsce od poniedziałku do piątku. Mogą z nich korzystać dzieci oraz dorośli. Na zajęcia w ramach Letniej Szkoły Pływania obowiązują zapisy pod adresem e-mail: oraz telefonicznie (tel. 61 827 60 72) lub na miejscu w kasie pływalni.

Dobrą zabawę dla dzieci gwarantują także zajęcia z animatorami. Od poniedziałku do piątku w godz. 13.00 – 14.00 na małym basenie oraz 14.00–15.00 na basenie 25-metrowym przygotowujemy zabawy w wodzie. Wykorzystujemy zabawki, piłki, bramki i kosze do gry. Na tę formę zajęć nie ma zapisów. Wystarczy zakupić na nie specjalny bilet w kasie w cenie 25 zł.

Zapraszamy!