Logotyp biegu - dwie dłonie trzymające serce

Dla jednych przebiegnięcie 100 km to niewielki wysiłek, a dla innych przejście 100 m to nie lada wyzwanie. Tak właśnie jest w przypadku Iwony, chorującej na Kompleksowy Zespół Bólu Regionalnego (CRPS), uważany często za najboleśniejszą chorobę na świecie.

Właśnie po to, aby chodzenie i codziennie funkcjonowanie przestało być dla niej ogromnym wysiłkiem oraz aby powstrzymać rozwój jej okrutnej choroby jej siostra i cała ekipa sklepu Natural Born Runners oraz kawiarni Zoffee organizują wydarzenie “PODAJ DALEJ – sztafeta charytatywna”, podczas którego będą zbierać fundusze na wyjazd Iwony na niezwykle drogie leczenie w Spero Clinic w Stanach Zjednoczonych, jedynym miejscu na świecie, które zajmuje się z sukcesami leczeniem tej choroby: https://bit.ly/Zrzutka_Iwona_Walaszczyk

W trakcie eventu biegacze wspólnymi siłami spróbują zmierzyć się z rekordem Polski na 100 km, wynoszącym 6:22:33, co daje średnie tempo biegu 3:49 minut na kilometr. Prawdziwy rekord został oczywiście ustanowiony przez jednego zawodnika, ale w tej inicjatywie to nie wynik będzie najważniejszy.

Ekipa NBR zaprasza wszystkich do dołączenia do ich sztafetowej drużny. Wystarczy wpaść na Stadion Golęcin i przebiec minimum jedno okrążenie (400 m) lub dołączyć do wydarzenia na Facebooku: https://bit.ly/PODAJ_DALEJ i wytypować, w jakim czasie uda się biegaczom pokonać 100 km. Na wydarzeniu będą też czekać liczne konkursy ze świetnymi nagrodami od sponsorów, takimi jak bony do sklepów, treningi personalne, śniadania i kawy w poznańskich kawiarniach i wiele innych.

Wszystkie informacje znajdują się na FB wydarzenia.

PODAJ DALEJ – sztafeta charytatywna”

Data i godzina: 27 kwietnia, godzina 15:30 do około godziny 22:30; do eventu można dołączyć o dowolnej porze lub wesprzeć go online

Miejsce: Stadion Golęcin

Wydarzenie na FB: https://bit.ly/PODAJ_DALEJ