Akcja Lato 2018 - zakończenie

Niedaleko pływalni w Parku Kasprowicza pojawi się scena, wokół niej dmuchane atrakcje dla najmłodszych. Udział w imprezie zapowiedziała także Państwowa Straż Pożarna, która pokaże dzieciom wóz strażacki oraz sprzęt gaśniczy. W programie znajdzie się ponadto malowanie buzi oraz konkursy i zabawy dla dzieci.

Jak zawsze na imprezach organizowanych przez POSiR nie może zabraknąć sportu. W czasie festynu zaprosimy poznaniaków na specjalny pokaz, na którym będzie można poznać coraz popularniejszą dyscyplinę zespołową, jaką jest lacrosse.

Równolegle z festynem będzie trwał turniej siatkówki plażowej „Trójki Rodzinne”. Mogą się do niego zapisywać drużyny złożone z jednej osoby dorosłej oraz dwójki dzieci. Udział w turnieju, podobnie jak uczestnictwo w festynie jest bezpłatne. Zgłoszenia turniejowych trójek można wysyłać mailowo na adres , przynosić do Młodzieżowego Ośrodka Sportowego przy ul. Gdańskiej 1 albo zostawić u organizatorów w Parku Kasprowicza w dniu turnieju. Liczba miejsc jest ograniczona. Karty zgłoszeniowe oraz regulamin można znaleźć na stronie Młodzieżowego Ośrodka Sportowego.

Festyn na zakończenie Akcji Lato z POSiR

niedziela, 2 września 2018
godz. 12:00 – 15:00
park im. Jana Kasprowicza (przy pływalni)
Udział bezpłatny.

al zakonczenie p