Lodowisko tradycyjnie stanęło w okolicach startu Toru Regatowego Malta przy ul. Jana Pawła II. Będzie czynne codziennie. Ślizgać można się od godziny 8:00 do 22:00, a w piątki i soboty o godzinę dłużej, czyli do 23:00.

60 minut jazdy na łyżwach na Lodowisku Malta w dni powszednie do godziny 15:30 to koszt 8 zł za bilet normalny i 6 zł za bilet ulgowy. Po 15:30 ceny nieznacznie rosną (10 zł bilet normalny i 8 zł ulgowy). W soboty, niedziele oraz dni świąteczne koszt biletu 60-minutowego będzie wynosił 13 złotych (normalny) i 10 zł (ulgowy). Na dodatkowe zniżki mogą liczyć rodziny w ramach przeznaczonego specjalnie dla nich biletu oraz posiadacze karnetów.

Na Lodowisku można wypożyczyć, łyżwy, kask oraz chodzik do nauki jazdy w kształcie pingwina. Obiekt oferuje możliwość skorzystania z usług instruktora nauki jazdy, na miejscu będzie również działał punkt ostrzenia łyżew.

Miłośnicy zabawy na lodzie wzorem lat ubiegłych mogą w każdy piątek i sobotę od godz. 19.00 brać udział w Ice Party. Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji zapewnią w tym czasie świetną muzykę i profesjonalnego didżeja.

Zapraszamy do śledzenia fanpage’u lodowiska, na którym będą pojawiały się aktualności i informacje o wydarzeniach.

Lodowisko Malta - ludzie na lodowisku (fot. Bernard Guziałek)
Lodowisko Malta - ludzie na lodowisku (fot. Bernard Guziałek)
Lodowisko Malta - ludzie na lodowisku (fot. Bernard Guziałek)