baner Chwiałka Volley 2020

W turnieju będzie mogło wystartować blisko 150 zawodników i zawodniczek. Rozgrywki rozpoczną się w sobotni poranek 1 sierpnia od kategorii żeńskiej. W drugiej części dnia rozegrany zostanie turniej par mieszanych. Na niedzielę zaplanowano zawody drużyn męskich.

Wielu uczestników cyklu Chwiałka Volley tęskniło za mikstami, stąd pomysł na powrót do tej formuły – mówi Łukasz Miadziołko, dyrektor Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji. – W tym roku najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo siatkarzy i na ten aspekt będziemy zwracać szczególną uwagę – dodaje.

Chwiałka Volley - zawodnik odbija piłkę

Zapisy startują w niedzielę 21 czerwca o godzinie 20:00. Swój udział należy zgłosić mailowo na adres . W poprzedniej edycji limit miejsc wyczerpał się w kilka minut, dlatego organizatorzy sugerują by nie odwlekać momentu rejestracji.

Organizatorzy tradycyjnie przygotowali nagrody dla najlepszych zespołów turnieju. W każdej z kategorii zespoły rywalizować będą o 1500 złotych i nagrody rzeczowe. Każdy uczestnik otrzyma atrakcyjny pakiet startowy, w którym znajdzie się między innymi profesjonalna koszulka lub top zawodniczy. Komplet informacji o turniejach siatkówki plażowej organizowanych przez POSiR znajduje się w zakładce Chwiałka Volley.

Chwiałka Volley - zawodniczki przy siatce

Warto podkreślić, że to nie wszystko, co Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji przygotowały dla fanów sportu latem.

– W najbliższym czasie uruchomimy również zapisy na cykl amatorskich turniejów tenisa ziemnego POSiR Open Lato 2020. To zupełna nowość, która, mam nadzieję, wpisze się na stałe do poznańskiego kalendarza imprez – zapowiada Łukasz Miadziołko.

Korty Oddziału Rataje POSiR na Osiedlu Piastowskim 106A w lipcu będą gościły żeńskie pary deblowe, w sierpniu odbędzie się turniej mikstów, a we wrześniu turniej debla męskiego. Informacje o tym cyklu i kolejnych planowanych w czasie wakacji wydarzeniach sportowych będą się pojawiały na stronie internetowej posir.poznan.pl oraz na profilu facebookowym POSiR. Zachęcamy do ich śledzenia.

chwiałka volley 2020 plakat