Ludzie na pływalni Kasprowicza w upalny dzień

Start Chwiałki, podobnie jak w latach ubiegłych, poprzedzą zawody triathlonowe dla najmłodszych. W Enea Junior Poznań Triathlonie mogą startować dzieci w wieku od 1 roku do 15 lat. Zapisy poprzez formularz online na stronie internetowej imprezy zostały już zamknięte, ale organizatorzy umożliwiają jeszcze chętnym do wystartowania kontakt poprzez adres e-mail: .

Baseny i nie tylko

Na obu letnich pływalniach Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji można popływać w 50-metrowym basenie sportowym, korzystać ze zjeżdżalni oraz brodzika wyposażonego w wodne atrakcje dla dzieci. Wokół basenów odwiedzający znajdą trawiastą przestrzeń do plażowania. Na miejscu wypożyczą również leżaki.

Pobyt na letnim basenie można urozmaicić dodatkowymi aktywnościami. Zarówno na Chwiałce, jak i na Łazarzu można pograć w siatkówkę plażową i poćwiczyć na urządzeniach do street workoutu.

Cennik i godziny otwarcia

Koszt biletu na basen letni to 20 zł (bilet normalny) i 14 zł (bilet ulgowy). Tegoroczna nowość to bilety happy hours – po godzinie 18.00 za wstęp na pływalnię będzie można zapłacić 10 złotych. Warto również korzystać z karnetów na 10 wejść, przy zakupie których uzyskujemy 10 procent rabatu. Na obu obiektach obowiązuje cały szereg ulg i promocji. Pełny cennik jest dostępny na stronach: pływalni Kasprowicza oraz pływalni Chwiałka.

Bilety można kupować w kasie, zachęcamy również do korzystania z zakupów online dostępnych na platformie ToBilet.pl. Ta druga opcja pozwoli uniknąć oczekiwania w kolejkach. Posiadacze kart OK Poznań powinni także pamiętać o tym, że w trakcie sezonu przysługuje im jedno wejście na wybraną pływalnię letnią w cenie 1 zł.

Pływalnia Chwiałka będzie czynna w godzinach 9.00 – 19.00, a pływalnia Kasprowicza w godzinach 9.00 – 20.00. Dodatkowo pływalnia Kasprowicza udostępni basen 50-metrowy osobom zainteresowanym treningiem pływackim w godzinach 7.00 – 9.00.

Brodzik na pływalni Chwiałka