Lodowisko Malta - ludzie na Lodowisku

Sezonowy obiekt stanął jak co roku przy starcie Toru Regatowego Malta w pobliżu zbiegu ulic Jana Pawła II i Baraniaka. Fani jazdy na łyżwach będą mogli korzystać z tafli codziennie w godzinach od 8.00 do 22.00. W piątki i soboty Lodowisko Malta będzie działało godzinę dłużej – do 23.00. Warto pamiętać o przerwach na czyszczenie lodu, które mają miejsce o godz. 12.30 (15 minut) oraz 15.30 i 18.30 (30 minut).

Bilety

60 minut jazdy na łyżwach na Lodowisku Malta w dni powszednie do godziny 15:30 to koszt 9 zł za bilet normalny i 7 zł za bilet ulgowy. Po 15:30 ceny nieznacznie rosną (13 zł bilet normalny i 9 zł ulgowy). W soboty, niedziele oraz dni świąteczne koszt biletu 60-minutowego będzie wynosił 15 złotych (normalny) i 11 zł (ulgowy). Na dodatkowe zniżki mogą liczyć rodziny w ramach przeznaczonego specjalnie dla nich biletu oraz posiadacze karnetów. Na podstronie lodowiska dostępny jest pełen cennik.

Dodatkowe usługi i atrakcje

Na Lodowisku można wypożyczyć, łyżwy, kask oraz chodzik do nauki jazdy w kształcie pingwina. Obiekt oferuje możliwość skorzystania z usług instruktora nauki jazdy, na miejscu będzie również działał punkt ostrzenia łyżew.

Ice Party – czyli zabawa na lodzie z didżejem to propozycja nie tylko na początek sezonu. Kolorowo oświetlona tafla i profesjonalnie dobrana muzyka będą czekały na poznaniaków w każdy piątek i sobotę od godz. 19.00.

Zapraszamy do śledzenia fanpage’u lodowiska, na którym będą pojawiały się aktualności i informacje o wydarzeniach: https://www.facebook.com/lodowiskomalta/.

Lodowisko Malta - ludzie na Lodowisku