Lodowisko Malta - ludzie jeżdżą na łyżwach podczas Ice Party
fot. Bernard Guziałek

Fani jazdy na łyżwach będą mogli korzystać z tafli codziennie w godzinach od 8.00 do 22.00. W piątki i soboty Lodowisko Malta będzie działało godzinę dłużej – do 23.00. Warto pamiętać o przerwach na czyszczenie lodu, które mają miejsce o godz. 12.30 (15 minut) oraz 15.30 i 18.30 (30 minut).

Bilety

60 minut jazdy na łyżwach na Lodowisku Malta w dni powszednie do godziny 15:30 to koszt 11 zł za bilet normalny i 8 zł za bilet ulgowy. Po 15:30 ceny nieznacznie rosną (16 zł bilet normalny i 11 zł ulgowy). W soboty, niedziele oraz dni świąteczne koszt biletu 60-minutowego będzie wynosił 18 złotych (normalny) i 13 zł (ulgowy). Na dodatkowe zniżki mogą liczyć rodziny w ramach przeznaczonego specjalnie dla nich biletu oraz posiadacze karnetów. Lodowisko Malta bierze udział w programie OK Poznań. Poznaniacy, którzy odprowadzają podatki w Poznaniu i posiadają kartę OK Poznań będą mogli raz w roku skorzystać z obiektu za złotówkę. Na podstronie lodowiska dostępny jest pełen cennik.

Lodowisko Malta - ludzie jeżdżą na łyżwach podczas Ice Party

Dodatkowe usługi i atrakcje

Na Lodowisku można wypożyczyć, łyżwy, kask oraz chodzik do nauki jazdy w kształcie foki lub pingwina. Obiekt oferuje możliwość skorzystania z usług instruktora nauki jazdy, na miejscu będzie również działał punkt ostrzenia łyżew.

W piątkowe i sobotnie wieczory (od godz. 19.00) Lodowisko Malta tradycyjnie będzie zapraszało na Ice Party. Podczas tych imprez na chętnych będzie czekała kolorowo oświetlona tafla oraz przygotowana przez profesjonalnego didżeja muzyka.

Zapraszamy do śledzenia fanpage’u lodowiska, na którym będą pojawiały się aktualności i informacje o wydarzeniach.

Lodowisko Malta - ludzie jeżdżą na łyżwach podczas Ice Party