Lodowisko Malta - ludzie na lodowisku (fot. Bernard Guziałek)

Fani jazdy na łyżwach będą mogli korzystać z tafli codziennie w godzinach od 8.00 do 22.00. W piątki i soboty Lodowisko Malta będzie działało godzinę dłużej – do 23.00. Warto pamiętać o przerwach na czyszczenie lodu, które mają miejsce o godz. 12.30, 15.30 i 18.30 i trwają 30 minut.

Bilety

60 minut jazdy na łyżwach na Lodowisku Malta w dni powszednie do godziny 15:30 to koszt 12 zł za bilet normalny i 9 zł za bilet ulgowy. Po 15:30 ceny nieznacznie rosną (18 zł bilet normalny i 12 zł ulgowy). W soboty, niedziele oraz dni świąteczne koszt biletu 60-minutowego będzie wynosił 20 złotych (normalny) i 15 zł (ulgowy). Na dodatkowe zniżki mogą liczyć rodziny w ramach przeznaczonego specjalnie dla nich biletu oraz posiadacze karnetów. Lodowisko Malta bierze udział w programie OK Poznań. Poznaniacy, którzy odprowadzają podatki w Poznaniu i posiadają kartę OK Poznań będą mogli skorzystać z obiektu za złotówkę w ramach puli wejść na obiekty POSiR, która każdy uczestnik programu otrzymał w roku 2023. Pełen cennik jest dostępny na stronie lodowiska https://posir.poznan.pl/obiekty/malta/lodowisko/cennik.

Dodatkowe usługi i atrakcje

Na Lodowisku można wypożyczyć, łyżwy, kask oraz chodzik do nauki jazdy w kształcie foki lub pingwina. Obiekt oferuje możliwość skorzystania z usług instruktora nauki jazdy, na miejscu będzie również działał punkt ostrzenia łyżew.

W piątkowe i sobotnie wieczory (od godz. 19.00) Lodowisko Malta tradycyjnie będzie zapraszało na Ice Party. Podczas tych imprez na chętnych będzie czekała kolorowo oświetlona tafla oraz przygotowana przez profesjonalnego didżeja muzyka. Pierwsze w tym sezonie Ice Party zorganizujemy 27 października.

Zapraszamy do śledzenia fanpage’u lodowiska, na którym będą pojawiały się aktualności i informacje o wydarzeniach: https://www.facebook.com/lodowiskomalta/.

Lodowisko Malta - ludzie na lodowisku