komunikat

W najbliższym czasie podamy do wiadomości sposób kontynuacji / rozliczenia zajęć i karnetów wykupionych przez naszych klientów na obiektach basenowych.

Pozostałe obiekty, takie jak Lodowisko Chwiałka, korty tenisowe, boiska oraz hale sportowe działają i są na nich prowadzone zajęcia zgodnie z harmonogramem.

Prosimy o przestrzeganie zasad panujących w naszych ośrodkach:

  • Przypominamy, że we wszystkich oddziałach POSiR obowiązuje dezynfekcja rąk, zasada zachowania dystansu społecznego oraz konieczność zasłaniania ust i nosa do momentu wejścia na dany obiekt sportowy (kort, boisko, lodowisko). Oznacza to, że w przestrzeniach wspólnych, m. in. na korytarzach, w szatniach, a od 10 października 2020 także na terenach otwartych powinniśmy nosić maseczkę lub zasłaniać twarz częścią odzieży.
  • Prosimy o unikanie skupisk w przestrzeniach wspólnych, takich jak korytarze, kasy itp.
  • Na bieżąco dezynfekowane są pomieszczenia wspólne takie jak szatnie, przebieralnie, toalety. Sprzęt sportowy wypożyczany przez POSiR oraz wykorzystywany na zajęciach zorganizowanych jest odkażany po każdym użyciu.
  • Lodowisko Chwiałka ogranicza liczbę osób do 150 osób korzystających z tafli jednocześnie.
  • Z szatni Kortów Oddziału Rataje mogą jednocześnie korzystać 3 osoby.

Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej. Informacje o wszelkich zmianach związanych z sytuacją epidemiczną w Polsce będziemy aktualizować na bieżąco.

Jednocześnie przypominamy, że bowling na Osiedlu Piastowskim jest nieczynny z powodu remontu.