JBL Super League Triathlon

Od 17 do 19 września Malta, jak co roku, stanie się stolicą triathlonu. Szczególnym wydarzeniem będą Mistrzostwa Polski, które odbędą się na 1/2 dystansu. Dorośli zawodnicy, zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści, startować będą na trasach równych 1/8, 1/4 i 1/2 dystansu Ironmana.

Organizatorzy zapewniają, że oprócz niezwykłych sportowych emocji na rodziny czekać będzie wiele atrakcji. Na Malcie pojawią się foodtracki, targi sprzętu sportowego, a przede wszystkim strefa Pho3nix Kids Zone i starty dla dzieci, na które wciąż można się zapisać!

Najmłodsi, urodzeni w latach 2013-2015, wystartują na trasie, na którą składa się bieg na 50 m, jazda na rowerze na 1 km i ponownie bieg na 100 m. Starsi, z roczników 2008-2012, wystartują na nieco dłuższych dystansach: płynąc na 100 m, jadąc na rowerze na 2 km i biegnąc na 400 m.

JBL Super League Triathlon

Na wszystkich młodych sportowców, niezależnie od startów, czekać będzie pełna sportowych zabaw strefa Pho3nix Kids Zone, do której wstęp jest bezpłatny. Wśród atrakcji znajdą się skimboard, tor przeszkód, warsztaty sportowe, nauka gry w zośkę, strefa kreatywna i inspiracje tiktokowe. Zarówno zawody, jak i strefa dziecięca, mają nie tylko zaszczepić najmłodszym miłość do sportu, ale także pozwolić rodzicom spokojnie wystartować w zawodach triathlonowych lub odpocząć, podczas gdy o ich pociechy zadbają profesjonalni trenerzy Fundacji Pho3nix.

Wciąż istnieje możliwość, by dołączyć i spróbować swoich sił w startach dla dzieci, które odbędą się 17 września podczas JBL Triathlon Poznań 2021. Zapisywać można się pod linkiem https://sts-live.pl/tritour aż do dnia startu. Dla wszystkich, którzy nie będą brać udziału w rywalizacji, strefa sportowych zabaw i wyzwań Pho3nix Kids Zone będzie czekać z mocą darmowych atrakcji.

JBL Super League Triathlon