start biegu

W Survival Race można wystartować solo, jak i z całą drużyną, niezależnie od wieku, kondycji i siły. Pakiety startowe warto zdobyć jak najwcześniej, by załapać się na najniższe pule cenowe oraz zniżki grupowe od 5 osób. Zapisy trwają na www.survivalrace.pl

Survival Race

Zabawa, szlifowanie formy czy test własnych słabości?

Nieważne jaki cel obierzesz - na survivalowych biegach każdy znajdzie coś dla siebie. Dystans STARTER to 3 kilometry frajdy i pozytywnych emocji przy pokonywaniu wielkiej wodnej zjeżdżalni, zażywaniu błotnych kąpieli czy przemykaniu przez ciemny labirynt. 15 przeszkód, wesoła atmosfera i pomocna dłoń pozostałych uczestników na trasie pomoże wyzwolić ogromne pokłady endorfin.

Jeśli podniesiesz poprzeczkę do dystansu WARRIOR, zmierzysz się z elektrofazą, poczujesz niczym wulkanizator tocząc opony, przemierzysz słomiane wzgórza i spróbujesz miotania dzidą. Na 6-kilometrowym torze przetestujesz swoją sprawność i zwinność, a blisko 30 przeszkód zapewni porządny trening całego ciała.

Liczysz na ekstremalne wrażenia? Dystans MACHINE to gratka dla prawdziwych twardzieli - 12 kilometrów i prawie 50 przeszkód zaserwują solidną dawkę adrenaliny. Ponad 20-metrowy monkey bar, wspinaczka na linie czy triceps killer zagwarantują intensywny sprawdzian dla Twoich łap, a spełnienie i największą satysfakcję dostarczy pokonanie kultowej rampy.

Survival Race

Samotny wilk, niezwyciężona legenda czy kapitan drużyny?

Survivalowe wyzwanie możesz śmiało podjąć w pojedynkę, poznając nowych kompanów biegowych na trasie. Jeśli któraś z przeszkód Cię zaskoczy i będzie ponad Twoje siły, dostaniesz fory w zamian za dodatkowe zadanie (karne burpees). Z kolei na wszystkich głodnych rywalizacji i smaku zwycięstwa czeka specjalna seria LEGEND, w której można powalczyć o podium i oprócz medalu zgarnąć nagrody.

Zbierając paczkę znajomych lub organizując firmową integrację możesz zostać kapitanem i załapać się na grupowe zniżki od 5 osób. Im większa ekipa, tym większa zniżka. A zmieszanie z błotem swojego szefa to przeżycie bezcenne!

Survival Race

Od małego na całego!

Masz pod swoją opieką małych wojowników? Spraw im najlepszy dzień dziecka na trasie dla najmłodszych (od 3 do 13 lat). Rozładuj drzemiące w nich pokłady energii, zaszczep sportowego bakcyla i pozwól bezkarnie się wybrudzić! Każdy Survivalowiec wróci do domu z pamiątkowym medalem i masą niezapomnianych wrażeń.

Survival Race

Dołącz do survivalowej rodziny

Do szóstego sezonu biegu z przeszkodami zostało jeszcze trochę czasu, ale warto podjąć wyzwanie i zacząć przygotowania już teraz. Z każdym miesiącem cena pakietu startowego wzrasta - im szybciej zdecydujesz się na wyzwanie, tym mniej zapłacisz: www.survivalrace.pl

Biorąc udział w biegu, stajesz się też członkiem wielkiej, zżytej społeczności – survivalowej rodziny, która wspiera się w codziennym dążeniu do celów. Dołącz do pozostałych bohaterów, by zyskać nowe znajomości, porządną dawkę wsparcia i motywacji: www.fb.com/survivalrace