Yohan Blake

Miłośnicy Królowej Sportu poznali już większość tegorocznych gwiazd mityngu. Specjalne zaproszenie nagrał dla kibiców Yohan Blake, drugi najszybszy sprinter w historii, który podczas zawodów pobiegnie na dystansie 200 m.

Oprócz Jamajczyka na Golęcinie pojawią się tak utytułowani zawodnicy jak Iga Baumgart-Witan, Anna Kiełbasińska, Vítězslav Veselý, Piotr Lisek, Paweł Wojciechowski, Ajla del Ponte i wielu innych.

Ceny biletów kształtują się od 15 zł (ulgowy) i 25 zł (normalny) w sektorze A (trybuna od strony kortów tenisowych) do 25 zł (ulgowy) i 45 zł (normalny) w sektorze B (trybuna od strony torów kolejowych). Na 25-procentowe zniżki mogą liczyć posiadacze Karty Rodziny Dużej z kodem terytorialnym Miasta Poznania. Dzieci do lat trzech oraz osoby z niepełnosprawnościami wejdą na imprezę bezpłatnie.

Zachęcamy do odwiedzania strony internetowej mityngu: https://gpathletics.poznan.pl/. Znajdują się na niej szczegóły dotyczące cennika, program zawodów oraz przydatne informacje organizacyjne.