Aktualności

Najświeższe informacje

The Color Run (fot. materialy organizatora)

7 września w Poznaniu zapowiada się wyjątkowo kolorowo. Nad Jezioro Maltańskie zawita The Color Run, który namaluje uśmiechy na twarzach mieszkańców stolicy Wielkopolski i okolic. Każdy niezależnie od wieku i kondycji fizycznej będzie mógł wspólnie z rodziną, znajomymi, przyjaciółmi spędzić magiczne chwile, podczas najszczęśliwszych 5 kilometrów. The Color Run zaskoczy w tym roku nawet stałych bywalców, bo wyjątkowa formuła biegu łącząca w sobie bieg, piknik i festiwal wzbogacona zostanie o nowości na trasie – stację z kolorową pianą i dmuchane przeszkody.

The Color Run pozwala przeżyć wręcz bajkowe chwile w otoczeniu szczęśliwych ludzi. - Start w The Color Run był jak baśniowa przygoda. Nagle z codzienności, z całą rodziną wpadliśmy w nieznany nam dotąd świat barw, gdzie wszyscy byli niezwykle rozpromienieni i szczęśliwi - wspomina Agnieszka. – Pierwszy raz widziałam chyba tyle radości na tak wielu twarzach, a ta kolorowa aura spowodowała, że chcieliśmy by nasz bieg, czy też niekiedy spacer trwał jak najdłużej – dodaje. – Nie tylko dla mnie i mojego 4 letniego syna był to magiczny czas. Mój nastolatek, oderwany od ulubionego narzędzia – komputera – również zauroczył się tym wydarzeniem. W tym roku w powiększonym składzie ponownie weźmiemy udział w The Color Run i przez chwilę poczujemy się, jak w bajce.

W tej niecodziennej imprezie udział może wziąć każdy, kto pragnie poczuć się fenomenalnie i niecodziennie. Startujący mogą pokonać 5 kilometrów w stylu dowolnym: spacerując , biegnąc, a nawet tańcząc. To co liczy się najbardziej, to dobra zabawa! Zapisy na wydarzenie możliwe są na stronie: https://thecolorrun.pl/pl/locations/poznan/, a ich pakiety startowe wahają się od 82 złotych do 136 złotych. Dzieci do 10 roku życia mogą wziąć udział bezpłatnie.

The Color Run (fot. materialy organizatora)
The Color Run (fot. materialy organizatora)
The Color Run (fot. materialy organizatora)