Grafika przedstawiająca trasę biegu Recordowa Dziesiątka, która prowadzi ulicami: Baraniaka, Garbary, Mostowa, Kazimierza Wielkiego, Kórnicka, Jana Pawła II i dalej alejkami wokół Malty od lodowiska do placu mety.

Jej start zaplanowano na godzinę 12:00 z ulicy Baraniaka - na wysokości stacji benzynowej. W związku z tym ulica ta zostanie zamknięta od godziny 10:00 i otwarta znów kiedy wszyscy uczestnicy opuszczą strefę startu i zostanie ona posprzątana.

Trasa imprezy biegnie w kierunku centrum miasta i powróci w okolicę Malty przy skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II i Baraniaka – na wysokości lodowiska. Stamtąd uczestnicy skierują się alejkami przy jeziorze w stronę Term Maltańskich, a trasę zakończą na placu mety. W tym miejscu należy spodziewać się dużej infrastruktury, która stawiana będzie od niedzielnego świtu, a zdemontowana zostanie około godziny 17:00.

Jeśli planujecie spędzić niedzielę nad Jeziorem Maltańskim bardzo prosimy o wzięcie pod uwagę powyższych kwestii. W związku z zamknięciem ulic zmianom ulegnie również okoliczna komunikacja miejska. O wszystkich utrudnieniach w ruchu przeczytać można na stronie organizatora – Fundacji Maniacka Dziesiątka.