Pływalnia Rataje - ludzie na basenie

Przed wybraniem się na basen warto sprawdzić harmonogram dostępności torów. Jest on aktualizowany na stronie internetowej każdej z pływalni.

Pod koniec sierpnia i na początku września na pewno będzie znacznie mniej rezerwacji torów na zajęcia zorganizowane. Jest to dobra wiadomość dla wszystkich korzystających z naszych pływalni indywidualnie – mówi Łukasz Miadziołko, dyrektor Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji.

We wrześniu na pływalnie będą stopniowo wracać uczniowie poznańskich szkół oraz uczestnicy zajęć zorganizowanych, takich jak nauki pływania, gimnastyka w wodzie dla seniorów czy aqua fitness. Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji zapraszają ponadto na pozostałe pływalnie kryte – Atlantis na os. Stefana Batorego oraz Winogrady na os. Zwycięstwa. Te dwa obiekty działały także w czasie wakacji.

Pływalnia Rataje - ludzie na basenie

Koniec sezonu na basenach letnich

Wtorek 24 sierpnia będzie ostatnim dniem działalności basenów letnich Chwiałka oraz Kasprowicza.

Niskie temperatury i opady, które mają się utrzymać do końca wakacji, nie zapewniają komfortu korzystania z obiektów letnich, dlatego zapraszamy wszystkich na obiekty kryte – mówi Łukasz Miadziołko. – Dziękujemy wszystkim za odwiedziny i cieszymy się, że z naszej letniej oferty skorzystało blisko 50 tysięcy osób – dodaje.

Posiadacze karnetów na baseny letnie będą mieli możliwość zrealizowania niewykorzystanych wejść na pływalniach krytych Atlantis, Rataje i Winogrady do końca sierpnia. Również do końca wakacji wszyscy, którzy chcą skorzystać z zajęć zorganizowanych prowadzonych przez POSiR na pływalniach krytych, mogą skorzystać z preferencyjnej ceny na jesienny semestr. Zapisy przyjmowane są na miejscu w pływalniach miejskich: Atlantis, Chwiałka, Rataje i Winogrady, mailowo oraz telefonicznie. Szczegóły oraz dane kontaktowe są dostępne na stronie internetowej dotyczącej zajęć zorganizowanych.