Aktualności

Najświeższe informacje

Enea Junior Triathlon - grafika z logotypem imprezy i zdjęciem biegnącej dziewczynki

W tegorocznej siódmej już edycji zawodów mogą wziąć udział dzieci w wieku od 1 roku do 15 lat. Zawodnicy do 8 roku życia wystartują w konkurencjach triathlonowych (pływanie + rower + bieg). Starsi uczestnicy w wieku od 9 do 15 lat wezmą udział w aquathlonie (pływanie + bieg). Szczególnie widowiskowe są najmłodsze kategorie, w których cały dystans maluchy pokonują w towarzystwie rodziców.

Celem imprezy jest propagowanie zdrowego stylu życia oraz rozwijanie zainteresowań sportowych wśród dzieci i młodzieży. Wydarzenie cieszy się dużym zainteresowaniem wśród młodych sportowców oraz ich rodzin, którzy przyjeżdżają do Poznania z całej Polski, by uczestniczyć w zawodach.

Enea Junior Poznań Triathlon to nie tylko rywalizacja sportowa, ale również okazja do integracji i zabawy. Organizatorzy zapraszają do strefy rodzinnej aktywności, w której będzie można znaleźć m.in. bar z darmowymi koktajlami i zdrowymi sokami oraz fotobudkę. Nie zabraknie również gier, zabaw i atrakcji sportowych takich jak: skimboard, knocker czy trickboard i spooner.

W ramach pakietu startowego każdy zawodnik otrzyma m.in. czepek, pamiątkową koszulkę, numer startowy, upominki od sponsorów oraz medal na mecie.

Zapisy na wydarzenie trwają. Szczegółowe informacje znaleźć można na stronie internetowej Enea Junior Poznań Triathlon oraz na profilu facebookowym.

Linki

Facebook: https://www.facebook.com/juniorpoznantriathlon

Strona www: http://juniorpoznantriathlon.pl/

Zapisy: https://plus-timing.pl/zgloszenia/enea_junior_poznan_triathlon-2023/

Film z piątej edycji zawodów: https://youtu.be/_LWTGeJ45qA

Enea Junior Triathlon - grafika z logotypem imprezy oraz datą 24.06.2023 i zdjęciem dziecka biegnącego razem z mamą