Rozbiegani w miłości

Zrób niespodziankę swojej drugiej połówce i spędźcie wyjątkowy wieczór w romantycznej atmosferze. Odkryjcie niepowtarzalne smaki i niecodzienne połączenia dań skomponowanych specjalnie dla Was!

Jak smakuje rozgrzewka z elitą, egzotyczny ultra trail czy gruba ryba na diecie? Taka karta menu z pewnością rozbudzi Wasze kubki smakowe. Przekonajcie się o tym już 14 lutego o godzinie 19:00 w klimatycznej restauracji Rycerskiej nad poznańską Maltą.

Rycerska - menu Walentynki

Kolacja z niespodzianką

Finałem wykwintnego wieczoru będzie wyjątkowa loteria niespodzianek biegowych dla wszystkich uczestników kolacji. Pary będą mogły wylosować m. in. : pakiety startowe na tegoroczne edycję Półmaratonu i Maratonu, wejściówki na basen i saunę Chwiałka, a także na basen Rataje, bilety na lodowiska Chwiałka i Malta, trening z profesjonalnym biegaczem Marcinem Kęsym, a także jego autorski miesięczny plan treningowy, książki „Najlepszy” z autografem Jerzego Górskiego czy gadżety maratońskie i półmaratońskie.

Cena kolacji to 199 zł od pary. Rezerwacji można dokonać pod adresem: . Wszystkim tym, którym będzie trudno rozstać się z klimatyczną aurą poznańskiej Malty, Hotel Camping Malta oferuje nocleg z butelką szampana w cenie 160 zł dla dwóch osób.

Adres restauracji Rycerskiej: ul. Krańcowa 98, Poznań.