Aktualności

Najświeższe informacje

Nice Lady Fitness

Dziś stajemy przed trudnym momentem, ponieważ musimy Wam przekazać decyzję, którą podjęliśmy z wielkim żalem. Jesteśmy zmuszeni zaprzestać działalności klubu, którego prowadzenie sprawiało nam wiele radości. Wasze uśmiechnięte, choć często zmęczone i spocone twarze, były dla nas nagrodą za ponoszony trud.

Niestety 1 stycznia 2020 roku klub przestaje istnieć, a budynek przejdzie gruntowną modernizację, która potrwa kilka miesięcy. Widzicie już pierwsze oznaki remontu – zwieziony sprzęt budowlany, kręcąca się ekipa wykonawców i zamknięta strefa cardio. A to dopiero początek… Budynek wymaga wzmocnienia konstrukcji i fundamentów, a cała modernizacja zakończy się dopiero w końcówce 2020 roku.

Wiemy, że znajdziecie dla siebie inne miejsce do spotkań i treningów, a nam trudno będzie odbudować to, co przez ten czas stracimy. Z tego powodu, a także z pobudek finansowych, podjęta została decyzja o zamknięciu klubu i jest ona nieodwołalna.

Wierzymy jednak, że jako Wojowniczki Najsa będziecie dalej walczyć o siebie, a z okresu spędzonego z nami zostaną Wam same pozytywne wspomnienia.