uśmiechnięte dziecko w basenie

Na uczestników jak co roku czekają wykwalifikowani instruktorzy. Oferta Pho3nix Akademii Pływania obejmuje zajęcia nauki i doskonalenia pływania, gimnastyki w wodzie i aqua fitnessu. Uczestnikami są niemowlęta, dzieci i dorośli. Dodatkowo Pływalnia Atlantis zaprasza dzieci do sekcji pływackiej, a Pływalnia Winogrady zaprasza na zajęcia dzieci z niepełnosprawnościami.

W pierwszym tygodniu zapisów zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie od osób kontynuujących udział w zajęciach. Nowych klientów zapraszamy do zapisywania się od 7 sierpnia. Zapisy przyjmujemy w kasach pływalni lub online za pośrednictwem platformy ToBilet.pl. W rozpoczynającym się sezonie dla dzieci i młodzieży uczestniczącej w zajęciach sponsor tytularny Akademii - Fundacja Pho3nix przygotowała pakiety z upominkami.

Kursy nauki pływania kończą się sprawdzianem w formie zawodów pływackich, po których każde dziecko otrzyma certyfikat oraz pamiątkowe zdjęcie. Istnieje możliwość zdawania egzaminu na kartę pływacką. Zajęcia ruszają na pływalniach Atlantis, Rataje i Winogrady 4 września, a na Chwiałce 18 września.

Pełną ofertę, dokumenty potrzebne do zapisów, cennik oraz regulamin zajęć można znaleźć odwiedzając podstronę Pho3nix Akademii Pływania, a następnie klikając nazwę wybranej pływalni.