grafika z terminami koncertów i nazwami zespołów.

Pierwsze koncerty odbędą się nad Maltą, a dokładnie na Polanie Harcerza, gdzie w piątek, 14 czerwca zagrają Natalia Przybysz oraz Igo. Dla Natalii Przybysz będzie to powrót po pięciu latach na maltańską scenę. Artystka ze swoim zespołem gościła już podczas #NaFalach w 2019 roku oraz w 2015 podczas cyklu koncertów Żywiec Miejskie Granie na Maltańskiej Scenie Muzycznej. Dla Igo będzie to debiut #NaFalach. Tegoroczne otwarcie cyklu to również pierwszy dzień Pucharu Świata w Wioślarstwie. Można się więc wybrać zarówno na koncerty i na trybuny.

W lipcu #NaFalach przeniesie się nad Jezioro Strzeszyńskie, gdzie 12 i 13 lipca odbędą się dwa koncerty. Jako pierwsza wystąpi debiutująca w cyklu formacja Mitch&Mitch. W jej skład wchodzą fantastyczni muzycy polskiej sceny alternatywnej oraz jazzowej. Współpracowali z wieloma znakomitymi polskimi artystami, jak m.in. Zbigniew Wodecki, a także z muzykami z całego świata, takimi jak Felix Kubin czy Igor Krutogolo. Znani z chwytliwych melodii, ciepłych brzmień i porywających rytmów wystąpią na scenie w piątek, 12 lipca.

Dzień później, w sobotę 13 lipca, na strzeszyńską estradę wkroczy zespół Mikromusic, który występował już - w ramach cyklu #NaFalach i podczas Żywiec Miejskie Granie - na Maltańskiej Scenie Muzycznej. To będzie piękny wieczór z melancholijnymi tekstami i nieszablonowymi aranżacjami.

Występy finałowe tegorocznego cyklu zaplanowano na piątek i sobotę, 16-17 sierpnia. Na Strzeszynku będzie można usłyszeć Margaret oraz zespół Organek. Podczas piątkowego koncertu fani Margaret będą mogli usłyszeć utwory z jej najnowszego albumu „Siniaki i cekiny”, wydanego pod koniec kwietnia tego roku. W sobotę nastąpi mocne rockowe uderzenie - zaprezentuje się Organek. W tym roku zespół obchodzi swoje 10-lecie i na scenie z pewnością nie zabraknie najbardziej rozpoznawalnych piosenek zespołu, jak m.in. “Głupi Ja”, “Mississippi w ogniu” czy “Wiosna”.

Wszystkie koncerty będą się rozpoczynać się o godzinie 20:00, a wstęp na nie jest bezpłatny.

Więcej informacji można znaleźć na stronie imprezy oraz na Facebooku.