posir1 chwiałka2 piłka nożna chwiałka1 kite Malta kasprowicza boisko malta2 Stadion nocą (fot. Adam Ciereszko) posir2 malta3 bowling

Aktualności

Parking
13-02-2020 

Rusza system parkingowy przy Pływalni Chwiałka

W poniedziałek 17 lutego zostanie uruchomiony system parkingowy obsługujący miejsca parkingowe pływalni oraz hal sportowych przy ul. Spychalskiego. Rozwiązanie uporządkuje problemy związane z parkowaniem w okolicy popularnej „Chwiałki”. Osoby korzystające z obiektów sportowych POSiR mogą liczyć na 2 godziny bezpłatnego parkowania. (więcej…)

sportowy zajączek
13-02-2020 

Sportowy Zajączek 2020

Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji informują, że zawody Sportowego Zajączka odbędą się w dniach 25-27 marca. Oddział Młodzieżowy Ośrodek Sportowy przyjmuje już zapisy od poznańskich przedszkoli. (więcej…)

intro playoff - Play-off z udziałem Kozic
12-02-2020 

Play-off z udziałem Kozic

W niedzielę 16 lutego poznańskie Kozice zapraszają na mecz w ramach fazy PLAY-OFF Polskiej Ligi Hokeja Kobiet. Przeciwnikiem poznanianek będzie drużyna SKKH Atomówki GKS Tychy, a stawką spotkania będzie awans do półfinałów i walka o medale Mistrzostw Polski. (więcej…)

intro atlantis walentynki - Romantyczny wieczór w Pływalni Atlantis
12-02-2020 

Romantyczny wieczór w Pływalni Atlantis

Nastrojowa muzyka, podwodne lampy i słodki poczęstunek dla korzystających z pływalni na os. Stefana Batorego. W Walentynki Atlantis zadba o to, by wprawić Was we wspaniały, romantyczny nastrój. (więcej…)

intro 2serca - Walentynkowa promocja - aktywnie i ze smakiem!
5-02-2020 

Walentynkowa promocja – aktywnie i ze smakiem!

W tegoroczne Walentynki zadbaj o pozytywną energię! Nie siedź w domu! Baw się ze swoją połówką, robiąc oryginalne piruety na lodowej tafli, a potem zrelaksujcie się podczas aktywnego odpoczynku na basenie. Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji zapraszają wszystkich do skorzystania z walentynkowej oferty. (więcej…)

Wszystkie banery
partner karty dużej rodziny Ofeta dla seniora Grafika, Poznańska Karta Turystyczna Poznańska Złota Karta
Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji
ul. Jana Spychalskiego 34
61-553 Poznań
tel. +48 61 835 79 00
fax. +48 61 833 46 51
ikona, link facebook
yt
Menu
Menu strony
Menu strony