Akcja Zima z POSiR - dzieci na śniegu

Półkolonie

Dla dzieci wieku 7 – 13 lat proponujemy półkolonie multisportowe. W ramach 5-dniowego turnusu uczestnicy mają do dyspozycji całą bazę sportowo-rekreacyjną POSiR. Uczestniczą w zajęciach na halach sportowych, lodowisku, pływalni i torze bowlingowym. W programie są również atrakcje zewnętrzne, np. Wyjście do kina.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami: Akcja Zima / Półkolonie

Atrakcje na basenach

Zimowa szkoła pływania, wodny tor przeszkód, a może wstęp na basen bez limitu czasowego? Kliknij wybraną pływalnię i dowiedz się, co przygotowała w ramach Akcji Zima 2022:

Promocja na Bowlingu

Podczas ferii we wtorki, środy i piątki bowling na Os. Piastowskim będzie czynny już od godz. 10:00. W te dni do godziny 15:00 obowiązuje promocyjna cena wynajmu toru: 50 zł/ godzinę.

Bezpłatne zajęcia na obiektach

Codziennie z wyjątkiem weekendów w określonych godzinach dzieci i młodzież mogą skorzystać z bezpłatnych wejść na Lodowisko Malta oraz Bowling Rataje. Skorzystanie z atrakcji jest możliwe po uprzednim zgłoszeniu, a liczba miejsc jest ograniczona. Odwiedź podstronę Bezpłatne zajęcia na obiektach i sprawdź jak skorzystać z tej atrakcji.